Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony Fiú vagyok D: Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony Fiú vagyok D: Lehet barátnőm egyszer?

Figyelt kérdés

15 évesen 151cm vagyok. Így sosem lesz barátnőm?

Magas lányok ugye kihúzva .. , de még a közép magasságúak is magasabbak nálam .. és annak a kevés velem egymagasságúnak is magas pasi kell .. és még vékony is vagyok, gyúrni próbálok, de ilyen testel akárhogy próbálkozhatok a magasabb fiúk nyomába sem érhetek .. és így még csak komolyan sem vesznek a lányok ... meg nem is vagyok jóképű ...



2018. febr. 27. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2018. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ameddig a testmagasságod alapján akarod eldönteni, hogy neked nem lesz életedben barátnőd, addig valóban nem is lesz. Ahhoz, hogy hogyan nézel ki, csak az egyik összetevő a magasságod. Jön még hozzá a kisugárzás, a testtartás, az öltözködés... stb. A lényeg, hogy ha elfogadod magadat, és ezeket össze tudod hangolni úgy, hogy a jó tulajdonságaidat domborítsd ki, a kevésbé jókat pedig ne, akkor fogsz jól kinézni. Az pedig, hogy 15 évesen elásnád magad, mert a saját megítélésed szerint nem vagy jó képű sem, túlzás.
2018. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesom bele van zugva egy fiúba, aki majdnem 1.5 fejjel kisebb nála. Ismerősöm egy olyan sráccal jár, aki 2 egész fejjel alacsonyabb. Es minden “par” egyidős.
2018. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz neked csajod, nem azt mondom, hogy minden bokorban terem neked való csaj, akit be is tudsz fűzni, de van 3 opció:

-kb veled egyforma magas csajt keresel:sokan jönnének össze olyannal, akikkel kb egyezik a magasságuk, jónéhány ilyen párt látok császkálni az utcán.

-keresel nálad kisebbet: vannak törpe méretű csajok (igaz nem túl sokan) 150 alatt, egy 130 centisnek már te is daliás herceg lennél.:)

-beletörődsz, hogy a csajod magasabb, mint te:ez lenne a legcélravezetőbb, mert a legtöbb korodbeli lány 160-170 körül van.

Azt viszont vedd figyelembe, hogy a legtöbb lány ilyenkor már csak keveset/semennyit se nő, ti, fiúk viszont még nőhettek akár 10-15 centiket vagy többet is, attól függően, hogy milyen genetikát örököltetek.:)

2018. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolat! Tudom ,hogy még rengeteg időm van , de már elegem van,hogy minden a szerelemről szól és én meg mindig beégek a csajoknál ... Próbálok mindig reménykedni , de valahogy ez a szituáció olyan mintha csak álmodoznék a valóban lehetetlenről. Utolsó: én beletörődnék nagyon sok midnenbe (elfogadok sok mindenkit olyannak amilyen,tudom,hogy senki nem tökéletes..) nem azzal van a baj, a lányokat nem érdeklem :( Osztályba is én vagyok a legalacsonyabb fiú.
2018. febr. 27. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egyfajta "elvárás" hogy magasabb legyen a fiú,mert "hát hogy néz már ki,ha alacsonyabb?".

"Hogy NÉZ már ki?"- innen látszik,hogy mások véleményét tartják fontosnak.

Először is,a magasság nem minden,van evolúciós oka hogy miért tartják vonzóbnak a magas férfiakat,de ez csak egy plusz pont,nem mérvadó. Ha így volna,akkor osztálytársamnak (198 cm) kellett volna legyen a legtöbb barátnője(egy sem volt eddig),míg egy kissebb srác ugyan csak az osztályomból (160 valami) a két kezén se tudja megszámolni,hogy hány volt.

Szóval,mint ahogyan elöttem írták,sok minden más is közre játszik,nem csak a magasság. S vannak párok,ahol a nő magassabb. A lényeg,hogy a csaj el tud-e szakadni attól,hogy mások mit tartanak "jó"-nak. A lányokat azért nem érdekled,mert a legtöbbjük úgy viselkedik,ahogyan azt a többiek elvárják,nem feltétlen úgy,ahogyan szeretne. 15 évesek többsége éretlen. Türelem és kitartás!

2018. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 éves korig nő a fiúk csontozata, nyúlhatsz még.
2018. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem adom fel! 😅 Köszi a válaszokat! :)
2018. márc. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!