Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak simán fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak simán fogadjam el, hogy sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Már 19 éves vagyok. Eddig még sosem tetszettem senkinek. Ronda vagyok és erről már mástól is kaptam megerősítést. Ezen felül még csak olyan tulajdonságaim sincsenek, ami miatt szívesen beszélgetne velem egy idegen. Igazából semmi "haszna" nem lenne abból egy lánynak, ha engem választana. Én sem választanám magam lányként, ha lenne más lehetőségem.
2018. márc. 2. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíthatlak hogy valamikor lesz valakid. Ne búslakodj ilyeneken! ;) Ne érdekeljen hogy ki mit mond rólad. Biztos hogy van olyan tulajdonságod, ami miatt valaki elkezdene veled beszélgetni. Ne mondj ilyen hülyeségeket. Egy csomó jó tulajdonságod lehet. Pl. Vicces vagy, segítőkész stb. Nem hiszem hogy nincs valami jó tulajdonságod. És ne is tartsd magad rondának. Ha már szerinted annyira "ronda" vagy.. Akkor miért? :(
2018. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

:D nehogy azt hidd már, de komolyan akkora szerencséd nincs hogy egy másik személy f**ágait ne kelljen elviselned emberként.


Egyébként érdekes dolgot mondok pont a napokban történt velem a felismerés amikor majdnem lefostam a bokámat.


Nekem sok csajom volt, de boldogtalan voltam az összessel. Majd éppen a napokban láttam erre kettő tolókocsis párt, már alapból is furcsa volt de rájuk néztem és irigykedtem majdnem :D


Ott láttam talán igazi szerelmet egész életemben először. Szóval még ők is találtak....

2018. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy néha vicces vagyok meg kedves nem érek semmit. Minden téren tudnék magamnál jobb fiút találni, aki jobban is néz ki nálam és jobb is az adott dolgokban, emiatt érdemesebb őt választani helyettem.


Az arcom ronda. Alacsony vagyok. Ezenkívűl még van pár nehezebben javítható hibám. De azok kijavítása sem segítene rajtam.


Az, hogy pár tolókocsis embernek is sikerült találnia valakit sajnos nem garantálja, hogy nekem is sikerülni fog. :(

2018. márc. 2. 22:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez egy ördögi kör :D

Mert ha ismerkedsz és csalódás ér az rossz az önbizalmadnak de ha meg nem ismerkedsz akkor is kevés az esélyed lehet (legalább is a leírtakból ítélve). Legjobb ha peóbálkozol, sok sikert!

2018. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*próbálkozol
2018. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom! Azt mondják, hogy elég ha a fiúk az ördögnél csak 1 fokkal szebbek.

Hogy hasznos leszel- e mások számára vagy haszontalan az leginkább csak rajtad múlik. Rendes ember egész életben igyekszik mások hasznára lenni, ennek előnyét aztán néha maga is élvezheti. Ehhez képest a parazaiták is egész jól elvannak, de ez legyen az ő gondjuk.

Vitrai Tamás mondta, hogy őt mindig csúfolták az alacsony termete miatt. Azt találta ki, hogy igyekezett mindig jól felkészülni az órákra és ez idővel feltűnt a többieknek, hogy olyasmiket is tud amit ők nem. Egyszercsak elmaradtak a csúfolások.

Még egy ide vágó mondás: a lány az angyal, a fiú az ördög; örül az angyal ha elviszi az ördög

2018. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az hülyeség, hogy mindegy a kinézetem. Igenis számít. Senki nem akar egy olyan emberrel együt lenni aki nem tetezik neki. Senki nem akar egy olyan embert bámulni vagy maga mellett tudni például az utcán.
2018. márc. 3. 23:51
 8/15 anonim válasza:
Ha ennyire nem tetszik magadon semmi, akkor próbálja meg kis dolgokat megváltoztatni. (pl diéta, máshogy vágatod a hajad stb) Egyszer biztos lesz egy lány, akinek bejösz. Ha elsőre nem is szerelem, megismer téged, és értékelni fogja a belső tulajdonságaidat. Nem kell ennyire búslakodni.🙂
2018. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ne add fel! Engem is sok lány rondának tart, ennek ellenére több barátnőm is volt már és ők helyesnek tartottak! A volt csajaimat nem egy barátnőjük piszkálta, hogy miért vagy ezzel a csúfságal? Ők azt válaszolták, hogy én vagyok a leghelyesebb srác és senkiért se hagynának el.
2018. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pár kilót le tudnék adni, de az nem segítene. És mivel alapbol ronda az egész arcom, így egy másik hajstílussal sem tudnék javítani rajta.


Nekem még senki nem mondta, hogy szép vagyok. Csak anyukám meg nagymamám...

2018. márc. 4. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!