Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok kiigazodni a lányon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a lányon, csak barátnak akar engem vagy többnek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is tetszett a lány, fordítva nem tudom...de nem rég megkeresett, hogy szeretne jobban megismerni, meg többet beszélgetni velem

ÉS igen, beszélgetünk, de csak ilyen elvont suli ügyekről, nagyon semmi személyeskedés, pedig ismerjük egymást, volt egy kis közös múltunk

És ami ellenem szól....nem viszonyozza az utalgatásaimat, célózgatásaimat

Lesz egy házibuli, ahova mindketten megyünk....beszéltünk róla, azt mondta "nincs túl sok kedvem hozzá", én meg erre "nem tudod miről maradnál ki...;)"...és akkor a válasz, ami azért fájt kicsit "nem hiszem hogy sok mindenből"

Most én vagyok hülye, hogy nem látom át a szitut? Vagy tényleg nem egyértelmű?

mindketten 18 évesek vagyunk

én szeretném ha több lenne, de nem fogok emiatt futni utána


2018. márc. 15. 17:38
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:

Nem mindenki szeret házi bulikba járni, így ha nincs kedve nem hiszem, hogy elfog menni.


Próbáld meg rávenni, hogy elmenjen veled és majd szórakoztatod, ha nem jön be a buli neki.

2018. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden diszkóban és buliban ott van...
2018. márc. 15. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is érti a célozgatásaidat csak nem igazan akar tőled sok mindent. Bocsi
2018. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elotte olyanokat mondott hogy kuzd ertem meg ilyenek, meg haveromat is megkereste hogy milyen eselyeim vannak nala

Ez kb 3-4hete volt, lehet azota valtozott a velemenye?

2018. márc. 15. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem okés, ha akarna valamit, venné a célozgatásokat. De szerintem kérdezz rá konkrétan.
2018. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!