Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ettől könnyűvérűnek számítok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől könnyűvérűnek számítok?

Figyelt kérdés

Találkoztam 2-3 hete egy sráccal, aki nagyon szimpatikusnak tűnt, kezdeményeztem nála, de visszautasított. Nem tört össze nagyon a dolog, mivel volt már részem pár visszautasításban, és nagyjából tudom kezelni a dolgot...

Na már most... Találkoztam egy újabb fiúval pár napja, akit szintén nagyon szimpatikusnak találok, de nem tudom merjek-e nála kezdeményezni... Elvégre alig 3 hét telt el az előző, másik fiúnál történő próbálkozásom óta. Nem gáz ez, hogy havonta új fiút kedvelek meg?

Régebben sokkal több idő telt el, egy-egy próbálkozásom között, ezért azt nem éreztem gáznak. Lehet, hogy túlgondolom az egészet, de tényleg nem tudom, merjek-e kezdeményezni... Könnyűvérű r***nc leszek ettől?

17/L



2018. márc. 17. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy sikertelen próbálkozás nem számít semminek, felesleges ezért bármilen lehetőséget elszalasztani.
2018. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mádár0218 ***** válasza:
48%

Nem, ha jön egy olyan srác akit kedvelsz, és hamar mi abban a baj, könnyelmű az aki elsőnek oda adja mindenét.


Nyugodtan kezdeményezz, nem leszel könnyűvérű öröm leány :)

2018. márc. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy számítassz annak. Az előző sráccal nem jártatok, szóval az gyakorlatilag nem is volt meg. Nyugodtan kezdeményezz! :)
2018. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A baj ott van,hogy te próbálkozgatsz lány létedre. Ez nálam kicsit alantas viselkedés. Ne nyomulj, mert taszító.
2018. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Inkább könnyen kaphatónak számítasz. A srácoknak semmi lépést nem kell tenni, mert odaveted magadat nekik, hogy "gyere randira" (gondolom),mi ebben a varázs? Mit lehet benned tisztelni,ha azt sem várod meg,hogy valaki elhívjon?

Nem hiszem, hogy egy 17 éves ennyire nem fér a bőrébe...

2018. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább írj nekem
2018. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyltalán nem vagy könnyűvérű emiatt. Volt egy sikertelen próbálkozásod, de ha még aznap jön a másik akivel úgy érzed kölcsönös a szimpátia és eltudnád magatok együtt képzelni akkor még az nap elkezdhetsz vele beszélni mindenféle bűntudat nélkül.
2018. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Merjél kezdeményezni. Nem ágyról ágyra jársz, meg hogy nem adják a szobád kilincsét egymás kezébe a pasik, hogy mindegyikkel testi örömöket szerezzetek egymásnak. Nyugodtan repülj rá arra, aki tetszik. Amúgy másoknak nem is kell erről tudnia, nem is kell erről beszámolnod senkinek, pláne olyan embereknek , akikkel távol álltok egymástól, utáljátok egymást; hogy mikor kinél kezdeményeztél. Amúgyis ,az előző pasinál nem jött össze semmi. Úgyhogy ne aggódj, nyugalom, kövesd a belső érzéseidet addig, amíg nem ártasz vele másnak; ha már ártanál, akko állj meg ott, és fordulj vissza. Kezdeményeztél, de nem ártottál vele senkinek; ha meg összejön valamelyik pasival, még örülhetsz is neki, meg ő is, főleg, ha amúgy mindketten komolyan gondoljátok ezt, hogy összejönnétek, és - akár hosszútávra is - társat szeretnétek.
2018. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
remélem én is sorra kerülök majd pár hét múlva bírlak testrészem
2018. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!