Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy lány mindig fennt van de 30-40 percenként ir vissza?

Figyelt kérdés
Ez most rosszat jelent,vagy csak simán nem érdeklem,vagy idegesítem vagy mégis mi? Élőbe meg mindig a telojat nyomkodja:/
2018. márc. 18. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem a közösségi oldalak a mindene.
2018. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
54%

Mással beszél, nem érdekes a beszélgetés, szimplán vmit csinál csak bekapcsolva hagyta az appot a telefonon / gépen stb. Ha olyan az illető akkor kérdezd meg, hogy mit csinál ilyenkor. [Az olyan alatt azt értem, hogy képes különbséget tenni a számonkérés és a szimpla kérdés között.]


26F

2018. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a barátjával kergeti be a medvét a málnásban és 30-40 percenként tartanak pihenőt.
2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Taktikázik egyik alaptaktika egyike
2018. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyeneket mint te, akik kuksolnak a mobiljukkal a sarokban és azon matekoznak mit csinál a másik, minden percében. Beteges.
2018. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is mondta már több barátom, hogy mindig elérhető vagyok, szinte egész nap.

Na most ez azért van, mert állandóan aktívat mutat, nincs kikapcsolva a chat, még ha a mobilt épp nem is használom, de ez arra való "utalás", hogy lehet nekem írni bármikor, ha telóközelben leszek, meg fogom nézni. Ez van, hogy több óra, de akkor is aktívat mutat. Van ilyen. ;) szerintem úgyis szólna, ha nem akarna veled beszélni. Nyugi. :)

2018. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!