Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha "hűvös"...

Miért van az, hogyha "hűvös" vagyok és távolságtartó, akkor kb. percenként ír, viszont hogyha tényleg lelkes-kedves-érdeklődő vagyok, akkor leszar?

Figyelt kérdés

Fiúról van szó, pár hete beszélgetünk facebookon és ezt figyeltem meg... Ha kedves vagyok és lelkes és tényleg én bókolok neki meg minden, akkor nem mutat túl nagy érdeklődést, ha meg az ellenkezője, akkor azonnal ír és csupa kedvesség és jófejség. Mindig ilyen 1 lépés előre, 2 hátra... Ti is megfigyeltétek már ezt?

19/L



2013. okt. 24. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Te bókólsz egy pasinak? Tudod ki..
2013. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bókot úgy értem, hogy nem tudom... "ügyes vagy", "büszke vagyok rád" stb. ilyen félig viccesen :D de szerintem a rendes bók is simán belefér, miért ne bókolhatna egy lány is?
2013. okt. 24. 01:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Kapar utánad.

Azzal tartod fenn az érdeklődését, hogy taszítod.

Egy tipp: KICSIT legyél mindig titokzatos vagy távolságtartó.

Ha túl sok kedvességet mutatsz az diszponáló egyeseknek.


Vannak ilyen bolond pasik...

Én speciel olyan vagyok, hogy hajlamos vagyok a legkisebb kedvességre is rákapni, mint veszett kutya a húscafatra.

2013. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy lány ne nagyon bókoljon az elején. Persze, adj pozitív visszajelzést, de ne vidd túlzásba. Az nem a barátnők, hanem a lány barátok dolga. :D
2013. okt. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz vele kedves, nem erről van szó, csak próbáld azt mértékkel használni. Egy lány legyen mindig titokzatos, éreztesse a férfival, hogy nem nyílik meg teljesen, kell neki egy kis plusz, amivel a bizalmába tud férkőzni az illető férfi. A pasik innen veszik le, hogy egy nő nem könnyen kapható. Nem is kell ridegnek lenni, inkább úgy mondanám, néha legyél komoly. Kicsit ebből, kicsit a közvetlenségből.
2013. okt. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húvös lányokat szeretik a fiúkák.
2013. okt. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nemigaz...nekem pont olyan lányok jönnek be, akik nyiltak, közvetlenek, és lelkesek, és nem távolság tartóak
2013. okt. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy csipet titokzatosság kell :) Ha érdeklődik utánad, ezzel teljesen az ujjad köré tudod csavarni.

Kicsit olyan macska-egér játék, néha érdeklődsz, aztán távolságtartóbb vagy, ő meg meg fog őrülni érted. Nagyanyáink régi bölcsessége, de igaz :)

2013. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megőrülni egy olyan nőért, aki sz..rik rám? Miért is? xD Talán értelmes pasit kéne keresned, nem olyat, aki csak addig tart izgalmasnak, amíg meg nem kap...
2013. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!