Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha bejön a srác de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön a srác de nem merek kezdemènyezni?

Figyelt kérdés

Ilyen tèren elèggè beszari vagyok ráadásul picit önbizalomhiányom is van. Viszont ugy vettem észre mintha èn is bejönnèk neki de nem vagyok benne biztos. Nem szeretnék èn menni oda hozzá először. Hogyan èrhetnèm el hogy ő tegye meg az első lèpést? Mit tegyek hogy ne sz*rjak be ettől a helyzettől?

18/l



2018. márc. 20. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Küldd el neki a szaros bugyidat:D
2018. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá valami ürüggyel és aztán gondolom elkezdtek beszélgetni, ha te is bejösz neki, akkor bő választ ad és más témára is áttér... ha nem akkor lepattint..
2018. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj oda hozzá valamilyen ürüggyel és beszélgessetek :)
2018. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!