Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábítsam el a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a lányokat?

Figyelt kérdés

Miket szeretnek hallani? Van-e valami technika.

16f



2018. márc. 21. 20:36
 1/9 anonim válasza:
52%
azt szeretik ha valaki kicsit felenk. tapasztalatbol mondom
2018. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
Azt mondd amit hallani akarnak.Keresd őket gyakran, legyél megbízható, és ne azt érezzék hogy egy a sok közül.
2018. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Poénkodással. A lányoknak bejön, ha vicces vagy.

Valamint bókolj nekik, de ne vidd túlzásba.

2018. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen előttük mindig nyitva a szád és az se baj ha a nyelved hegye egy kicsit kilátszik a szádból. (ez vicc volt :-D)

Viszont :

Mindig azt mondd nekik amit hallani akarnak, érezzék hogy totál bele vagy zúgva, legyél mindig kedves és türelmes és vigyázz hogy el ne veszítsd a bizalmat.

2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
...a poénkodásról pedig hogy a lányoknak abszolút nincs humorérzékük és nem is értik a pasis féle poénkodásokat. Ezért számukra nem a poén az izgató hanem az hogy látják mennyire vidám és boldog vagy előttük. Tehát legyél előttük mindig vidám!
2018. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-essel nem értek egyet. Van akinek az tetszik, de van akinek más. Én pl. szeretem, ha egy srác félénk, de attól a falra tudok mászni, ha nem mer kezdeményezni. Igazából engem ezzel lehet levenni a lábamról. Ha valaki igen is van olyan tökös, hogy oda jön hozzám (persze normálisan), akkor szinte biztosan adok neki egy esélyt. Persze csak ha korombeli, vagy nem sietek éppen valahova. A továbbiakban meg annyi a lényeg, hogy önmagát adja. Aztán úgy is kiderül, összeillünk -e. Nem kell itt trükközni, meg túlbonyolítani a dolgokat.
2018. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Vaskos penztarcaval
2018. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
engem már is elcsábítottál:) 14 l
2018. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusom. Remélem nem az olyan típusú lányokat akarod elcsábítani, mint a kedves #8-as. Bár ha igen, mint láthatod, olyan könnyű dolgod lesz, mint a vére. (khmm...könnyűvérű)
2018. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!