Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak barátot? Lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátot? Lesz egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és már nagyon vágyom rá, hogy legyen valakim.

Nem tudom, szerintem nem nagyok az elvárásaim... Egy rendes, vicces, aranyos srácra vágyom, aki szeret, aki őszinte, romantikus, a legjobb barátom és a szerelmem is egyszerre. Valakire aki tényleg engem szeret engem tart különlegesnek, úgy érzi, hogy velem aztán megütötte a főnyereményt... Szóval akivel kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak.

Ez most olyan sok? Lejjebb kéne adnom?

Nem mániám, hogy jól nézzen ki, inkább, hogy aranyos legyen a mosolya, meg kedves nézésű a szeme, és legyen stílusa... Ennyi elég is.

Viszont ami nekem nagyon fontos, és lehet ezért nem találtam senkit, hogy a világnézete egyezen az enyémmel, mert bizonyos alapvető világnézettel kapcsolatos morális kérdésekben, (lehet amúgy akármilyen jófej), ha nem értünk egyet, akkor off az egész.

Ez az utóbbi már túl sok? Rugalmasabbnak kéne lennem? Nagyon hiányzik, hogy valaki mellettem legyen, hogy szerethessek valakit, odabújhassak valakihez és érezzem, hogy ez kölcsönös, (ezt azért hangsúlyozom, mert volt több kudarcom amiatt, hogy nekem fontosabb volt a dolog mint a másiknak), hogy én is támogatom őt és szüksége is van erre.

Hogy találjak valakit? Túl sokag akarok? Lesz valaha bárkim? Létezik ilyen fiú?


16/L



2018. márc. 21. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
16 evesen mar "tobb" kudarcod volt?
2018. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanezt keresem lányba. Szerintem ne add lejjebb az igényt, mert akkor nem biztos hogy boldog leszel vele, főleg ha annyira nem egyezik a világnézetetek. Inkább várj türelmesen. :)
2018. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezek teljese normális elvárások :) Nekem még talán több is van. Kíváncsi lennék a világnézeteidre :D

19/f

2018. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 ne nézz rögtön r**bancnak, 2 kudarcom volt, egyik egy kapcsolat volt 15 évesen, a másik meg nem is jött össze. Szerintem ez még nem vészes egy dolog.


Többieknek köszi!!

2018. márc. 21. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Álomvilágban élsz, szállj le a földre.
2018. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Itt vagyok en 16/F

Aterzem amit leirtal.Mi a vilagnezeted?Jól nézel ki? Sajnos vagy nem sajnos de nekem szamit h h nezel ki.Irj privatot ha szeretnél. ;)

2018. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos lesz barátod, mindenki megtalálja a párját. Amit írtál elvárásokat, azok teljesen normálisak, ennél alább ne nagyon add. Ez a világnézetes dolog egy kicsit durva, dehát na. Nekem is elég fura világnézetem van, de ha nem egyezik valakiével akkor sincs gáz. Írj rám, érdekel az a világnézeted.
2018. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem rosszból,de a kérdésed alapján úgy írtad le a dolgokat-elvárásaidat, mintha itt keresnél társat magad mellé..
2018. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
NEkem írhatsz, ha gondolod....
2018. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
soha
2018. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!