Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha is barátom?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag átlagos gimnazista lány vagyok. Csak annyi a különbség köztem és a többi lány között hogy nekem fűzőt kell hordanom. Szerintetek ettől függetlenül lesz olyan fiú aki egyszer szeretni fog? Igazából olyan szépnek se tartom magamat. Nem vagyok se túl magas se túl alacsony, barna haj. barna szem. Csak a fűző meg a gerincferdülésem zavar.
2018. febr. 3. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem igazán értem miért lenne akadály egy gerincferdülés miatti fűző.
2018. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisszeki82 válasza:
Persze,hogy lehet,és lesz is!!!! :D
2018. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jaaaaaaaaaaaajjjj, kit érdekel egy hülye fűző? Persze, hogy lesz! Ilyenen ne parázz, jön az majd, amikor jönnie kell. Légy mindig ápolt és jó illatú, nekem ez az alapja mindennek. Amikor egy gyönyörű szép lányt megismerek, aki nem ápolt vagy egyéb...hát szóba se jöhet mindegy, hogy nézz ki!
2018. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hűséges vagy, akkor nekem tuti bejönnél
2018. febr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!