Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért használjátok ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért használjátok ki a lányokat?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány fiúval találkoztam egyikük sem tartott többre mint egy kis kaland.Én világosan elmondom nekik,hogy nem játszadozni akarok,hanem rendes kapcsolatra vágyom,mégis sorra teszik az ajánlatokat mit sem törődve azzal,hogy nekem erre nincs szükségem.Ami fontos a számomra,hogy lehessen vele beszélni bármiről,legyen humorérzéke,törődjön velem és becsüljön meg.Létezik egyáltalán ilyen?
2018. ápr. 5. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezik.
2018. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem barátnőm, kapcsolatom soha nem volt, így hogy a retekbe hasznalhattam ki egy lányt is? 😂
2018. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Általánosítasz. Amúgy meg vannak normális fiúk is, de mindegy. Egyszer biztos találsz majd egyet.
2018. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Senki nem mer nyilatkozni fiúk közül vagy mi? :D


A válaszom: Létezik. Tényleg. Csak rakásra szedted össze a rossz fiúkat. Jobb emberismerőnek kell lenned. Kívánom, hogy találj olyat, aki megbecsül téged.

2018. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#4-es. Pasi vagyok. Egy lányt se használtam ki eddigi életemben és nem vagyok olyan, ami a kérdés leírásában van. Nesze bmeg kinyilatkoztatás.
2018. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert aztán a nők nem használják ki a férfiakat, mi? Mondom ezt nőként.
2018. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de hogyha pont, vessző vagy bármi egyebet raksz akkor utána van szóköz.


Egyébként: létezik, elég sok.

2018. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mádár0218 ***** válasza:

Igen létezünk.


-Vannak akik próbálkoznak, de mindig elutasítják

-Vannak azok akik félénkek így nem nagyon mernek lépni

-Vannak olyanok akik beleunnak a folytonos elutasításba, és abba hagyják a próbálkozást, vagy átmennek egy személyiség változáson és csak a sexet keresik

2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha mar a sokadik pasi használ igy ki, el kene gondolkodni, hogy nem viselkedsz-e ugy, mint akit ki lehet... Mar bocs.
2018. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsika, de csak egyszer kétszer fordult elő....fordítva meg már többször


18f

2018. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!