Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy elég fájdalmas szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég fájdalmas szakítás után néhány héttel úgy érzem, mégkevésbé érdekel az ellenkező nem, de lányokkal ismerkedni mégnehezebb lenne, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy lány vagyok.

Volt egy fiú, akit mindennél jobban szerettem, de február végén végleg szakított velem, habár előtte is voltak már kisebb-nagyobb szakításaink, így felkészülhettem rá... Sírtam utána egy ideig, valójában néha még mindig, de már sikerült elérnie, hogy ne szeressem (annyira). Úgy érzem, már nélküle is boldog vagyok és ő már akkor sem kellene nekem, ha meggondolná magát. Egyszerűen elsüllyedt a szememben azzal, amilyen volt velem a szakítás után.

Óriásit csalódtam benne, elvégre ő volt az utolsó ember, akiből ezt kinéztem volna. De optimista vagyok és tudom, hogy ezen is végleg tovább fogok lépni idővel. ^^

Már néhány éve (ami azért jó, mert most vagyok 15) előfordul, hogy megtetszik(?!) egy-egy lány, általában inkább külsőre.

Mindegy is, a lényeg, hogy nagyon gyanús, hogy a saját nememhez is vonzódom. Erről egyetlen barátom tud. Szerintem a maradék többsége el sem fogadna engem igazán, ha tudnák ezt rólam... Nem akarom, hogy megtudják.

Ismerkedni amúgy is furcsa lenne... mármint... honnan tudhatnám, hogy az adott lány melyik nemhez vonzódik? Annyira bonyolultnak tűnik az egész.

Nem akarom, hogy tetsszen nekem bárki is. Lány meg főleg ne. Pedig én lánnyal egyre egyszerűbben tudnám elképzelni magamat, mint fiúval... Tulajdonképpen fiúval intimebb helyzeteket elképzelni undorítónak találok, fun fact, lánnyal nem annyira.

Utálom, utálom, utálom, folyamatosan az elfogadásról papolok mindenkinek, de önmagamat nem tudom ilyennek elfogadni... Legalább szimpla hetero meg akarok maradni...



2018. ápr. 5. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után normális hogy az ember lánya nem látja reálisan a dolgokat. Kamaszként meg pláne normális az is ha azt se tudja melyik nemhez vonzódik igazából.

Ráérsz még ezt kitapasztalni. Hagyj időt magadnak a gyászra, nem kell erőltetni semmiféle kapcsolatot, ameddig nem lépsz túl ezen lelkileg.

Van időd bőven.

2018. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia hány éves vagy és hogy hívnak elég csak a keresztnév akar privátban is írj rám és segítek
2018. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is szerintem nem ártana lazábban venni ezeket a dolgokat. Meeeeeg engedni a vágyaidnak. Most ha egyszer így érzel, nem tudsz vele mit kezdeni, és tényleg semmi baj nincs ezzel. :)

Én is az vagyok, aki "állandóan az elfogadásról papol mindenkinek", de közben még mindig nem fogadtam el magam teljesen. Pont a napokban beszélgettem erről egy barátnőmmel, én is csak azt tudom mondani, amit ő mondott nekem, hogy semmivel sem vagyok más, mint például ő, vagy akárki más, semmi probléma nincs ezzel. És tényleg nincs. Érdekes, hogy más esetében így vagyunk vele, de saját magunk elfogadásával azért "megküzdünk". :D

Én úgy voltam vele, amikor elmondtam eleinte a szűk baráti körömnek (azóta már körülbelül 30-an tudják, én sem így terveztem...), hogy akinek ezzel baja van, az menjen a pcsába és nem is volt soha a barátom. :D

Egyébként azt sosem tudhatod biztosra valakiről, max sejtheted, hacsak nem mondja el ő maga, vagy kiírja vhova esetleg, hogy vonzódik a lányokhoz, szóval lesznek még ezzel is "gondok" szerintem.

2018. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót! :)
2018. ápr. 8. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!