Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítás után néhány héttel...

Szakítás után néhány héttel egy lány szorongásos tüneteket produkál, és ő maga is így látja. Mikortól kóros ez? Állandósulhat ez, vagy csak idő kell neki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jáj, hát meg kell szakadni a szívnek... szerelmetes kislyányka belé akar halni egy szakításba, hát nem egy tündibündi? Húzzál el diákmunkázni tanulás mellett, mindjárt jobban leszel. Addig is segíts anyunak házimunkázni, vergődés helyett, mindenki jobban jár.
2017. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Új kapcsolat után nézni, valamilyen tevékenységet űzni, ami lefoglalja. Saját magát kell átmenteni rajta...
2017. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem ajánlom, hogy rögtön egy új kapcsolatba belemenj!! Ez nem megoldás. Próbáld meg feldolgozni barátokkal ide oda menni és beszélgetni velük.
2017. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem hogyha folyton sápadt fáradt lefogy v túlsúlyos lesz; elveszíti önmagát, nem lesz már annyira energikus, esetleg őszül 1-2 szál haja, hullik a haja, nem tud aludni, folyton karikásak a szemei, jegyei jelentősen leromlanak nem tud annyira odakoncentrálni. Amúgy én nem tudom, nem értek hozzá.
2017. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, néhány hét az még nagyon hamar van. Föl kell dolgozni a szakítást, ez időbe telik.
2017. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem aztán beszólhattok, mert nem én vagyok az alany. Csak minek...


Amúgy egy 28 éves lány, jó sok év komoly párkapcsolat után. És amúgy normálisan, felnőttként áll a témához, csak látom rajta ezeket a pszichoanalitikusan értelmezhető dolgokat azon túl, hogy logikus, hogy szomorú ilyenkor. És érdekelne, hogy mi az, ami után kórosnak tekinthető, és mi az, ami még természetes ilyenkor.

2017. febr. 12. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Évek után néhány hét az teljesen normális. Ha majd több hónap után is ez van, akkor lehetnek gondok.
2017. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért van, mert ilyenkor meginog az ember a személyiségében.

Úgy érzi, hogy nem elég jó.

Nem kóros, természetes dolog igazából.

2017. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!