Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elem5009 kérdése:

Hogyan kezdjek beszélgetést facebook-on egy lánnyal akibe szerelmes vagyok de eddig nem tartottuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok.

A következő lenne a problémám:van egy lány a suliban aki eszméletlenül bejön nekem(és most nem arra gondolok hogy "hú de jó ez a csaj, muszály megszereznem" , hanem tényleg úgy érzek iránta mint akivel eltudom képzelni magamat a jövőben) azonban személyesen nem ismerem.

A kommunikációmmal nincs baj mivel vannak fiú és lány barátaim is akikkel eltudok beszélgetni az adott közös témákról, viszont egy olyan lánnyal akivel még életemben nem beszéltem, szinte mindig a barátai közelében van és még szerelmes is vagyok bele szinte esélytelen hogy egyáltalán megtudjam szólítani.

Ezért arra jutottam hogy facebook-on szeretném az ismerkedést elkezdeni, de nem igazán tudom hogy a köszönésen kívül mivel kezdjek(gondolkoztam azon hogy verseket vagy bókokat írok, de arra jutottam hogy azzal rámenősnek tűnnék és csak mindent elszúrnék vele)

Nagyon boldog lennék ha valaki tudna adni egy remek tanácsot, mert még sosem voltam ilyen helyzetben és kétségbe estem.

(mindenki aki válaszol az kérem hogy vegye komolyan mert énis komolyan gondoltam amit leírtam)



2018. ápr. 6. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Először is itt ne várj értelmes válaszokat, sajnos egy hasonló kérdésnél én is megkaptam a magamét. Másodszor. Szerintem ha ráirsz a „szia mizu? - t” gyorsan felejtsd el. Valami egyedit találj ki, és ne félj maximum nem-et mond.
2018. ápr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jópofisággal könnyen elriasztod.

Túlzott lazasággal úgyszintén.

Óvatosan érdeklődj, mi az, ami érdekli őt, mi a hobbija, milyen 'úgy általában'.

2018. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a legjobb barátom is 17 éves srác, akinek kell egy lány a suliból és folyton mondja nekem, hogy megőrül érte. Szerintem ez csak véletlen, nem ő vagy :D

Mind1, neki is mondtam, hogy levelet ne írjon, pláne, hogy egyszer már csúnyán bele is bukott. Szerintem szépen adagold. Ez azt jelenti, hogy először rámosolyogsz és köszönsz neki, aztán következő állomás az alap információk kikérdezése (persze te is elmondod, ha látod, hogy nem unja). Utána face-n egy kicsit beszélsz vele (ne ott legyél Rómeó, oksa? ;) ). Majd ha jól mennek a dolgok, akkor szervezel valami programot, elhívod a lány és fiúhaverokat, és őt is. Így szorosabb lesz a kapcsolat, és amikor úgy érzed, meghívhatod randira. Szerintem ez lenne a legjobb, de nem ismerem a csajt se meg téged (remélem, mert amúgy kínos lenne :D ), így amit mondtam, ne vedd biztosra.

2018. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat.

Az a problémám viszont még fennáll hogy így az elején mivel kezdhetném a beszélgetést ami nem tűnhet tolakodónak egy idegen lány számára?

2018. ápr. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!