Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyum félt a fiúktól. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum félt a fiúktól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy egyéjszakás kaland eredménye vagyok, de anyukám végig velem volt, mindent megtett értem, nem érzem magam púpnak a hátán, aki nem volt bekalkulálva. De éppen ezért, hogy egy kalandból lettem, félt a fiúktól. Hogy tudnám meggyőzni arról, hogy nem fogok csak úgy teherbe esni?

2018. ápr. 2. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat csak ugy nem hanem attol fogsz hogy a srac idoben kihuzza :)
2018. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális tőle, és hidd el fog is félteni. Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha nem mennél bele ilyen kalandokba, ezt megígérnéd neki, és be is tartanád. Ha találsz egy normális fiút, akinek nem a szex a lényeg, megismeri anyud akkor biztosan megenyhül kicsit. De ehhez a fiúban neki is meg kell bízni amit már a srácnak kell elérni. Persze anyudnak is engedni kell.
2018. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amilyenek a mai fiúk, legalábbis a 18 alatti korcsoport, okkal félt. Nyilván látja milyenek, és nem akarja, hogy pofáraess. Ez teljesen rendben van. Amíg nem mutatsz neki egy ellenpéldát, addig a széltől is óvni fog:) De tényleg el fog jönni az a pillanat, amikor tudja, hogy te is elég mindenen mentél ahhoz keresztül, hogy bízni tudjon az ítélőkélességedben. Feltételezem nem akarsz az első fiúval ágyba bújni aki aztán meg csak henceg veled:) Szóval próbálj közös nevezőre jutni és kicsit válogasd meg kivel ismerkedsz. Sok embernek elég kideríteni pár dolgot a múltából és egyszerűen elkerülni:) sok sikert!
2018. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Hogy tudnám meggyőzni arról, hogy nem fogok csak úgy teherbe esni?"

Ezt még az sem állíthatja 100%-ra, aki fogamzásgátlót szed.

Ne ezt mondd neki,hanem azt,hogy nem fogsz egyéjszakás kalandokba bonyolódni,és csak komoly kapcsolatra törekszel.

Vagy nem így van??

2018. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az az eset, amikor valaki az őt ért "sérelem" miatt visszahúzódó lett, ahelyett, hogy felülbírálta volna saját szerepét az ügyben és negatív élményét kivetíti másokra is.
2018. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!