Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok normalisan kommunika...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok normalisan kommunikalni lanyokal. Hogyan gyozem ezt le? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vagyis tudok beszelni lanyokal de aki nekem bejon na azzal nem igazan, felek talan vagy nem tudom... Aki nem tetszik azzal visszont el tudok beszelgetni de azzal se mindig.. ezert jo lenne ha segitenetek. Aki csak rosszat tud irni(hogy nyomi vagyok...stb) az el mehet a jo budos p... Tudom vannak ilyen problemak hasonlo a lampalazhoz. Elore is koszonom /17f
2017. nov. 20. 22:15
 1/2 anonim válasza:
Hivd ell a kiszemeltedet bulizni a tarsasagoddal elotte igyál egy keveset de csak mértékkel majd mikor elmentwk a szorakozo helyre ott is ihatsz ahogy gondolod de ne legyel latyak azt nem szeretik es akkor mar egybol oldottabb alapotban vagy
2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy osztályba jártok mert ha igen akkor bármiről indíthatsz beszélgetést ha nem akkor például ha láttod hogy fizika teremfelé mennek akkor hogy pl. Peti bával lesz órátok sok sikert! Csak beszélj vele! Mert ugyanezt csinálja velem egy srác és már annyira nem vagyok biztos abban hogy tetszek neki.
2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!