Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te vissza mennél az exedhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vissza mennél az exedhez ha ő dobott volna annak idején jogosan?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy srác aki 4 hónapon keresztül bírta az állandó hisztimet, félékenységi jeleneteimet. Majd szakított. Sokszor ígértem neki, hogy megváltozok de akkor nem tudtam.

Egy éve történt kb ez a dolog. Neki is volt egy pár hónapos kapcsolata és nekem is egy fél éves.

Össze futottunk, jól elbeszélgettünk. Én személy szerint tudom magamról, hogy már a következő pacsolatomban sem viselkedtem úgy ahogy vele (hiszti, stb)

Most úgy kezd el kinézni mint ha megint meg akarná próbálni velem.


Érdemes neki esélyt adni ha multkor miattam nem ment jól?


Tegyük hozzá én addig nem fogok csak úgy szexelni vele ameddig kapcsolatban nem leszünk, és úgy nem látom.

Ha pedig átver vagy nagyon megbánt soha többet nem venném emberszámba sem.


Mit gondoltok így erről?


19 l



2018. ápr. 12. 23:55
 1/5 aranyos121 ***** válasza:
24%

én az exemhez soha se megyek vissza, használt papucsot használni..eeee :D bár én amúgy is olyan vagyok hogy ha kiszeretek valakiből már nem tudok újra bele szeretni...barátkozni meg végkép nem barátkozok exel mert az nem barátság ahol a két fél régen szerette egymást meg szekszelt, a barátság az barátság a szerelem meg szerelem


dehát van aki vissza megy hozzá

2018. ápr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, vagyok akkor nyomorék , hogy visszamennék ha adna esélyt :D
2018. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkora*
2018. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én nem mennék vissza szerintem. Az én véleményem, hogyha nem működött a dolog, és odáig fajult, hogy nem tudtátok megbeszélni, akkor nem érdemes újrakezdeni,mert ez azt jelentette, hogy nem szerettétek eléggé egymást. szerintem:)
2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokat gondolsz magadról szerintem. Úgy csinálsz mint ha te valami fejedelem lennél, milyen nagylelkű tőled hogy azért átgondolod hogy adnál a kapcsolatnak egy esélyt. Amúgy meg azért mert szóba állt veled, lehet hogy nem is akar tőled semmit. Hidd el senkinek sem kell egy hiszti kriszti, ha majd megint megjön, akkor elboruljon az agyad.
2018. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!