Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítsak vele vagy próbáljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy próbáljam tovább hátha kialakul valami?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete, hogy megismertem egy srácot neten. A képek alapján nagyon szimpatikus volt, és viszonylag helyes is. Bejelöltem, elkezdtünk beszélgetni, nagyon kedves, jó fiú típus, illedelmes, mikor találkoztunk a tenyerén hordozott, stb.

Egyik haverja és az ő barátnője, és tesója társaságában szoktunk lenni, eddig még csak 5ször találkoztunk, de két napja össze jöttünk, és ezt az ismerőseinkkel is megosztottuk a közösségi oldalon. A héten nála aludtam, és nem az a környezet fogadott mint amit vártam vagy amit megszoktam (bár lehet, hogy ez most beképzelt kis k**ásnak hangzott, de vissza taszító volt őt egy ilyen környezetben látni)

Amikor ott ébredtem teljesen kiábrándultam belőle, de ehhez az is hozzá tett, hogy nem tudja elfogadni, hogy én nem az a típusú lány vagyok aki már az első naptól kezdve imádja, és nem tudok rögtön rendesen viselkedni vele mert nem vagyok magához az emberhez hozzá szokva, és őszintén megvallva lehet kicsit vissza taszítónak is tartom.

De ő csak ölelget naphosszat, egész éjjel is, ő már szexelne, stb. De én egyszerűen nem tudok vele valahogy rendesen bánni.


Mondhatni nagyon megbántam már most ezt az egészet, mert a barátaival elég jól kijövök már, de őket is el fogom veszíteni, és haragudni fognak rám ha szakítok a sráccal.

Viszont azt érzem boldog nem leszek vele, akármilyen jó is. túl sok ez nekem ez az állandó csetelés, folyton a nyomomba van akárhova megyek, ha beszélek hozzá 10 cm távolságra sincs az ő feje az enyémtől...

egyszerűen megfulladok mellette.

4. barátom ő és az első is teljesen ugyan ez a típus volt. Egy cm távolságot nem akart tőlem tartani soha, állandóan vele kellett foglalkozni, nem volt életem mellette, és ezt utálom.


Az utolsó kapcsolatom 3 hónapja ért véget, egy hónapig "gyászoltam" de a maradék két hónapban tökéletesen megvoltam egyedül is. de amióta a mostanit megismertem, leginkább az ő hatására szerettem ki végleg az előzőből.

Sok minden önfejlesztő programba is kezdtem bele, és még kb 4 hónapig nem is terveztem kapcsolatban lenni senkivel.


Most komolyan nagyon-nagyon tanácstalan vagyok. Talán mint még soha.

Én nem szeretném őt megbántani, rosszban lenni az összes ismerősével mert "mekkora szemét r***anc vagyok" hogy ennyi idő után dobom a haverjukat... Meg milyen gáz már hogy pár napig voltunk együtt.

Viszont úgy érzem ha hamarosan nem szakítok vele én leszek még jobban össze zuhanva és még boldogtalanabb.


Te mit tennél a helyemben és miért?

Mennyi idő múlva szakítanál vele és milyen indokkal?


20L



2018. ápr. 14. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném, hogy sok olyan párt ismerek a környezetemben (korombeliek) akik nem boldogok az újdonsült párjukkal, de még is vele vannak..

Én mindig is elítéltem az ilyet, és nem szeretnék senkit kihasználni hiába érzem magam úgy jól vele, mikor a barátai is ott vannak (mert akkor jól érzem magam vele..)

2018. ápr. 14. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vele boldog, akkor egyértelműen semmi értelme az egésznek. Becsapod őt, becsapod a barátait, a Te barátaidat és magadat is. Itt most nem az a legfontosabb, hogy a haverjai hogyan fognak hozzád viszonyulni azután, ha szakítassz a sráccal, mert hogyha Te nem leled meg a boldogságod a kapcsolatotokban, akkor annak semmi értelme. Viszont nagyon fontos, hogy mikor szakítassz a sráccal, akkor ezt neki is mondd el. Mondd el, hogy miért, mert különben nem fogja érteni, hogy mit csinált rosszul, vagy hogy mit vétett, és ha tiszteled őt, akkor ezzel, hogy elmondod, mi a problémád vele, segítessz neki a továbbiakban, mert meglehet, hogy emiatt nem fog barátnőt találni a jövőben. (Jesszus, milyen kacifántos mondat, de azért remélem érthető volt 😅).

De megkérdezhetem, hogy mi volt pontosan az a dolog/ mik voltak azok a dolgok, amikhez nem szoktál hozzá, vagy ami miatt kiábrándultál belőle? (Nem az elítélés miatt, ez eszembe sincs, csak kiváncsi vagyok :D).

Remélem tudtam segíteni! :)

2018. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!