Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

¤¤AniMe¤¤ kérdése:

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőm, de tudom hogy nem én vagyok az igazi neki, mondta hogy szeret és hogy mindig csak

velem lenne, de látom hogy nem mindig boldog és azt akarom hogy boldog legyen ha kell mással, már többször sírt miattam és érzem hogy szeret de tudom hogy tudna találni magának jobbat, ezért szakítsak vagy csak én vagyok a hülye?



2018. márc. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hülye vagy, ha sírt érted , szeret.

Nem mindèg a " jobb " kell neki.

Nem az a jobb aki szerinted jobb.

Hanem aki törődik is a párjával. te biztos ilyen ember vagy.

Igyekezz hogy boldog legyen melletted. De ne változzon meg miatta nagyon :)

Hidd el.

2018. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A volt barátom (elméletileg) emiatt szakított velem. Ne, ne, ne! Hidd el, ennél nem sok rosszabb szakítási ok van, ha szereted és nem veszekedtek 0-24-ben, akár jól is működik a kapcsolatotok, akkor maradj vele. Ha annyira nem te lennél neki az "igazi", akkor majd idővel az úgyis kiderül és akkor már ő sem fog hónapokig ezen agyalni, könnyebb lesz a továbblépés... na és persze az sem biztos, hogy nem te vagy neki az "igazi" :)
2018. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Addig nyafogsz, amíg tényleg elmarod magad mellől! Csak aztán ne csodálkozz, ha örökre egyedül maradsz!
2018. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeret, én is nagyon szeretem őt, 17 év alatt ő az akit tényleg szeretek és azt akarom ami neki a legjobb, megpróbálok mindent megtenni érte hogy boldog legyen, köszönöm a kommented, kicsit felnyitotta a szemem :D
2018. márc. 30. 17:48
 5/8 October15 ***** válasza:
36%

Te vagy a hülye.

A "jobb" elég relatív.

Nem mellékesen ebbe azért neki is van beleszólása.

Miért nem beszélsz vele erről? Mármint nem a szakításról az baromság.


26F

2018. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előző komment az elsőnek szolt, 2. igen lehet igazad van, csak hirtelen felindulásból gondolkodtam azon hogy szakítsunk, igen sajnos sokszor nem a megoldást keresem inkább a kiutat, de már le is mondtam erről a szakítás dologról :), köszönöm az eddigi kommenteket
2018. márc. 30. 17:53
 7/8 A kérdező kommentje:

October15

Már beszéltem vele erről, de igazából nem vagyok 1 hiszékeny ember és minden szempontból őszinte vagyok, 17 év alatt 2x volt barátnőm és rengeteg olyan akivel "jól éreztem magam" és ezt ő jól tudja hogy még csak őt szerettem szóval igazából ez az első szerelmem, és néha azt érzem hogy mindezt csak azért írja hogy sajnál és nem akarja hogy az első ilyen élményem szar legyen, hiába mondja hogy nem, de 1x már hazudott sajnálatból, pont ez az "igaz is" dologban

2018. márc. 30. 17:56
 8/8 anonim válasza:
Ha megfogalmazódott benned a szakítás gondolata, akkor nem szereted igazán, amit leírtál az csak ócska kifogás. Hasonló cipőben járok én is sajnos... 21/F
2018. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!