Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond? Miert lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Miert lett ebből szerintetek friendzone?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt egy buli után hazakisertem egy gyönyorű lányt és szinte el sem hittem hogy végre ilyen jol megy az ismerkedés mert ugye sosem volt még igazán baratnőm. Egy csomót beszeltunk es olelkeztunk es a vegen ha nem is volt csók de egy hosszu öleléssel bucsúztunk el egymastol. Másnap felvetettem hogy ennel lehetne komolyabb is ez a dolog de ő csak barátságot akart. Mi lehet a baj lassan ugy erzem 17 evesen hogy soha az eletbe nem lesz normalis kapcsolatom. Valaki azt mondta hogy szimplan csak le akart koptatni ezzel a baratsagos szöveggel. Igaz lehet ez?
2018. ápr. 15. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem jöttél be neki, plusz egyből nyomultál, miközben nem is ismeritek egymást. Engedd el a csajt, és a következőnél ne nyomulj
2018. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

:D :D :D jajj istenem "17 évesen soha az életemben nem volt normális kapcsolatom" komolyan nagyon cuki volt.


Én személy szerint 19 éves koromig még pinát sem láttam, utána kezdtem el élni de utána nagyon.


Volt olyan is, hogy csak leszopott egy csaj egy disco mögött aztán elhittem hogy életem szerelme PEDIG CSAK LESZOPOTT.


Voltam 2 lánnyal is egyszerre azt hittem én vagyok a császár pedig csak 2 lánnyal voltam egyszerre igy dobta a gép.


Összesen eddig 1 "normális" kapcsolatom volt ami annyiból állt hogy drogoztam,kúrtam a csajjal :) 7 hónapig.


Most hogy már kicsit megkomolyodtam odáig jutottam el, hogy nagyon buta vagyok és ez nem csak úgy megy hogy jajj van egy "normális kapcsolatom".



Az igazság az, hogy amig te nem komolyodsz meg nem esel át bizonyos dolgokon (amit nem csak te szabályozol) addig ne számits még semmire.


Egyenlőre fiatal vagy és még csak tanulsz, később az életben ráérsz ezen agyalni de egy normális kapcsolat még mindig nem azt jelenti hogy minden szupi.



25f

2018. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy először csak baráságot akar aztán később ha jobban megismer majd többet is szeretne.
2018. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hamar léptél
2018. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat sokat segitettek. Már nem vagyok annyira tanacstalan megprobalok túllépni rajta vagy ha lehet esetleg jobban megismerkedni vele bár ezt ketlem hogy működne/:
2018. ápr. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!