Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy megmagyarázhatatlan vonzalmat èreztetek egy ismeretlen ember iránt?

Figyelt kérdés
Ha igen mi lett a vège? Beszèltetek vagy...? Szerintetek ilyen èrzès mièrt lehet?

2018. ápr. 16. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
volt már beszélgettünk aztán összejöttünk, vonzalom
2018. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordult már, nem is egyszer, például nyaralás alkalmával is. Viszont soha nem mertem az illetőt megszólítani, mert túlságosan tartottam a reakciójától, hogy mi van, ha neki egyáltalán nem leszek szimpatikus, netalántán még hülyének is néz a közeledésem miatt...

Érdekes dolog ez, főleg, hogy ebben az esetben semmit nem tudunk a másik félről. Engem az adott személy mindig a kisugárzásával és a viselkedésével fogott meg, hogy volt benne valami ellenállhatatlan szerénység és titokzatosság, éreztem, hogy ő más, mint a többség.

2018. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy 3 évig halálosan bele voltam esve egy srácba!:D de kb 2 szór beszéltünk összesen, mivel más évfolyamba is járt meg minden..

Én sajna úgy jártam hogy mivel mindig rajta járt az eszem, de közben nem ismertem személyesen így elkezdtem magamban kialakítani az ő kis személyiségét. És ebbe úgy beleszerelmesestem hogy már szinte elhittem hogy a srác tényleg olyan tutira mint a fejemben...:D

Nekem akkor lett vége az iránta érzett mérhetetlen vonzalmamnak amikor megtetszett egy srác akivel beszélünk is, tényleg ismerem személyesen:)

De még a mai napig nagyot dobban a szivem ha meglátom azt a másik fiút:DD!! Elég furi

2018. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Volt, hál istennek elmúlt(nagyjából)
2018. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is ebben vagyok, nagyon utálom. :D Ha egyszer növesztek tököt és odamegyek hozzá, aztán esetleg lesz is valami a dologból, akkor ahogy magamat ismerem rá fogok haragudni, amiért már hetek óta szenvedek a számomra is értetlen vonzalomtól. :D
2018. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam. Attól a másodperctől, hogy először beszélgetni kezdtünk, valami megmagyarázhatatlant éreztem iránta, pedig külsőleg mégcsak nem is tetszett. Azóta voltunk már legjobb(?) barátok, nagyon szerelmesek egymásba, hetek után újra egymásra találók... Igaz, ami igaz, még kevesebb, mint 1 éve megy ez az egész, de közel sincs vége. Jelenleg is újra egymásra találós korszak van, de már nem vagyok biztos abban, hogy jó vége lesz ennek.

Van még néhány évünk együtt és biztos vagyok abban, hogy ő nyomot fog hagyni az egész életemben...

2018. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már egyszer egy szerelem első látásra. Nem jöttünk össze; de szerintem lehet pl az, hogy reinkarnáció, hogy valamelyik előző életetekben akár nagyon közel álltatok egymáshoz; vagy pedig, ha akkor nem is, ha valakivel szemben nagyon nagy taszítást, vagy nagyon erős vonzást érzel; talán dolgod van vele az életben, valamit egyikőtök taníthat a másiknak, vagy a másikótok az egyiknek, vagy mind a ketten egymásnak. Nem is feltétlenül direktben tanítás, hogy szavakkal mond ki valami olyan gondolatot, amiről te is érzed, hogy igaz; tehát akár te is megállapíthattad volna, és tök jó ez a felismerés, és annak köszönheted; hogy rávilágított; hanem akár a viselkedése által is taníthat; megfigyelve pl egyes szokásait, gesztusait, reakcióit is rájöhetsz, ráeszmélhetsz dolgokra. Szóval lehet direktben is, meg lehet, hogy valami szituációban megfigyeled őt, akár ő mesél el magáról egy szituációt; ami nagyon tanulságos lesz; de az is lehet, hogy ő mond saját, vagy ő ad tovább neked valami olyan bölcs gondolatot, amit előtte még nem hallottál, vagy még nem is gondolkodtál el rajta, de ő pedig felhívta rá a figyelmet. Szóval megértésre juttathat ő egyes szituációkkal szemben; pl akár önmagaddal kapcsolatban is, hogy pl régen történt valami sérelem, és akkor "Jaaa, akkor azért reagáltam én a napokban úgy erre!" És akkor így rájössz, megvilásodsz ezzel kapcsolatban; akár saját magadról is megtanulhatsz, megtudhatsz, megfigyelhetsz, észlelhetsz dolgokat általa.
2018. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt mar egyszer. Nyaralni voltunk, es lattam egy sracot, aki fogalmam sincs hogy, de nagyon megfogott. Szemeztunk is, meg minden, de beszelgetni mar nem mentem oda, es ő se jott oda hozzam. De amugy sem magyar volt (hallottam, hogy apukajaval valamilyen mas nyelven beszeltek, mar nem emlekszem, mi lehetett), szoval nem is tudtunk volna beszelni. Utana egy csomo ideig csak ő jart a fejemben, pedig tudtam, hogy soha tobbet nem latom. Nem tudom, miert, egyszeruen volt valamilyen megfoghatatlanul “tetszetos” kisugarzasa, es volt valami a szemeiben... Fogalmam sincs :D
2018. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt elmúlóban van sajnos vagy szerencsére
2018. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen fb-n beszeltunk hivassal is kameran is. Erdekes volt nagyon vonzodtam hozza de eloszor inkabb csak szexualisan nem tudom miert. Vegul szerelmes lettem, o is.

A vege az lett hogy osszejottunk. Azota is egyutt vagyunk (2 es fel eve)

18/l

2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!