Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kedveltek egy fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kedveltek egy fiúban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Főleg 12-13 éves lányoktól kérek válaszokat!

A kérdésem: ti mit szerettek egy fiúban? Tetszik nektek az ökörködős, viccelős, jókedvű stílus?


Mit kell rólam tudni:

-szeretek viccelődni

-vágyok egy barátnőre akit megölelhetek, fagyizgathatok vele kettesben

-szőke vagyok

-kék a szemem

-nem vagyok sportos, de kövér se, kb. 49 Kiló vagyok

-kb. 160 Centi magas vagyok

-Elektronika a hobbim Bőv.: szétszerelgetek dolgokat, majd azokból új dolgokat csinálok, van egy kis műhelyem is

-szeretek telefonozni, gépezni

-jó vagyok informatikából

-sajnos a tanulás nem az eősség, de az utóbbi időbe egyre jobban meg (kivéve a matek 😒)



Miért is szeretnék barátnőt?

-fagyizgathatnék vele, stb.

-vágyok valakire akit megölelhetek, és számíthatok rá, ha a családomra nem

-szeretnék már egy olyan embert akivel szeretjük egymást, de nem vagyunk rokonok


Kb. Ennyi. Helyesírási hibákért elnézést! 12/F hatodik osztályos



2018. ápr. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök jo hogy kiirtad de ez nem társkereső. Mármint ne érts férre nem kötekedni jöttem. Ilyen korban ne akarj barátnőt mert rosszul végződhet meg kicsi vagy még. A korosztályod járásnak azt nézi hogy kézenfogva meg mindenhová vesz a másiknak dolgokat. Pedig a szerelem két ember között sokkal másabb bonyolultabb. Várj pár évet ami tudom nehéz lessz de megéri. Később pl 15 évesen egy tök jó csaj lehet a barátnőd. De a nem bombázó nők is tudnak szeretni. Azokat sose nézd semmibe mert lehet pont az eggyik ilyen lány lessz az igazi. Bár srác vagyok válaszoltam. 15/f (szingli, friendzone maker )
2018. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, én is gondoltam ezekre, de tudom, hogy nem kézen fogva sétálgatás, meg a veszek neki fagyit dologból áll a szerelem. Tisztàban vagyok azzal is, hogy fiatal vagyok még, és azzal is hogy nem pont egy bombázó lessz az álmaim nője. Csak vágyok a dologra... esélyem nincs a lányoknál mert szerintem csúnya vagyok, peóbálkoztam legalább barátkozni lányokkal, de vagy belém untak, vagy lepattintottak. Tudom hogy a szerelem nemcsak digi-dui meg csók smaci puszi! Tisztában vagyok a dologgal, hogy a szerelem egy komplex dolog, és nem a legjobb dolog elsietni.
2018. ápr. 17. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonsagaid nincsenek?
2018. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszát igaznak tartom. Kicsit korai a kapcsolat szerintem is majd 2-3 év múlva lenne "ideális". De attól még BARÁTSÁG céljából ismerkedhetsz lányokkal. Hidd el nem olyan rossz dolog egy lány barát jó tanácsokat tudunk ám adni😉 A korosztályodban a lányok még éretlenek (ahogy a fiúk is) éppen ezért nem ez a megfelelő kor tartós kapcsolat kialakítására gondolok itt párkalcsolatra.

15/L

2018. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de a lányok elvileg nem korábban “érnek”?
2018. ápr. 18. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szimpatikus vagy,aranyos srác lehetsz.

Biztosan fogsz találni magadnak barátnőt,csak idő kérdése.


Én kicsivel idősebb vagyok nálad,de ha szeretnél erről a témáról bővebben beszélgetni,vagy barátkozni,nyugodtan írj.


14/L

2018. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi! Most éppen nincs miről kérdezzek de majd ha van akkor rád írok priviben! 😐
2018. ápr. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!