Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk többségének miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többségének miért a kirívó lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt látom, hogy a lányok agyon vannak sminkelve (jó, hát az ő dolguk hogyan mutatkoznak mások előtt), ami engem nem is zavar, de a fiúk kivétel nélkül döglenek az ilyen lányok után. Én is sminkelhetnék, meg kenegethetném magamat, de gusztustalannak tartom azt, hogy festéket kenjek magamra, inkább a falat szoktam festegetni, nem pedig a bőrömet, aminek amúgy is megvan a sajátos színe. És kétlem, hogy a pasik szeretnek várakozni ezekre a balerinákra, mire elkészülnek, mégis minden sz.rt megengednek nekik, órákig várattatják őket, és inkább elviselik, csak hogy a lány tetsszen nekik? Én nem értem az embereket...
2018. ápr. 25. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Fiúként mondom, én sem szeretem a mű lányokat. És igenis azokat keresem, akik a természetesek tudnak maradni kívül és belül is. Tartsd meg ezt a jó szokásodat ;)
2018. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Először is: nem tudom milyen felmérés alapján követekeztettél erre. Személy szerint én és a környezetemben élők jórésze is a falra tudnának mászni a - főleg túlságosan - kikent lányoktól.


"... mégis minden sz.rt megengednek nekik, órákig várattatják őket, és inkább elviselik..."


Amúgy miért kéne megtiltani? Szíve joga eldönteni, hogy mit csinál a saját fejével. Ha meg valakinek tetszik, egészségére.


És végül: foglalkozhatnál mondjuk a saját dolgaiddal, nem pedig azzal, hogy ezek a gonosz pasik kiket viselnek el. Neked is jobb, ha nem ezen pörgeted az agyad. Lehet később emiatt nem fogod észrevenni azt, aki megbecsül.

2018. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bit123bit ***** válasza:
69%
Nem tudom én sem, de szerintem a természetes arc sokkal jobb.. Mondjuk a festett arcnak is megvan az előnye, mert tényleg jól néz ki egy kis festék a lányok arcán, de legtöbb esetben csak az adott pillanatban. Ha egy lány azt hiszi hogy 3-4 tonna festékkel az arcán sokkal vonzóbb lesz akkor téved.. Ha pedig tényleg vonzóbb lesz mégis, akkor csak a "műfiuk" fogják érdekelni, egy két éjszakára.. 19/F
2018. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
66%
amiért a lányoknak a hangoskodó ecsetfejű majmok....
2018. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mádár0218 ***** válasza:
74%

Az ilyen lányokra legtöbbször olyanok mennek akik max pár hónapig együtt vannak vele , van kis ez az,majd jön egy jobb .


Én pl nem szeretem, mert nagyon mű és valakinek sokkal jobban áll ha nincs rajta smink, látom minden arc mozdulatát normálisan és nem süti ki a szemem a rá világító fény által meg villantot fény törés a smink által vagy valami hasonló..


Nem tartom gusztustalannak, mert azért lehet velük szépet is alkotni csak nem kell túlzásba vinni.


Ha a legtöbbe nem tartozik bele az ember már csak azért is bevállalja a te által felhozott idő problémát, mivel szereti, jó esetben.

2018. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Lehet meglep, de a fiúk többsége utálja ha tele van vakolattal a lány képe, lépj ki az általánosítások világából és talán észreveszed a valóságot.
2018. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert az ilyen lanyok es fiuk meg butak!

De kesobb meg benohet a fejuk lagya.

Azert mert most meg eretlenek s butak nem biztos,hogy kesobb nem "vilagosodnak" meg.

Ne itelkezz,inkabb orulj, hogy neked kicsit tobb eszed van.😜

2018. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Nekem pl. az ilyen típus nem jön be, amit leírtál. Nekem személy szerint kifejezetten tetszik az, ha egy lányon semmi smink nincsen.


27F

2018. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo válasza:
Barátnőmet még 1x nem láttam kisminkelve
2018. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!