Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya srácok, nektek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok, nektek hogy sikerült barátnőt találnotok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő keresett fel engem és utána minden jött magától:D
2018. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

köszi kerdezo h mar normalis kerdest tettel fel-gondolom te vagy az aki par hete is kerdezgetett-a csunya arcu, hatha mas is emlekszik


am: legy kedves, udvarias es jellemben tokeletes es elobb, utobb ezt valaki ertekelni fogja-mire atalakulsz lesz egy keves ido, de megeri, te mar csak tudod


és végre irom:


sok sikert

2018. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
sehogy...
2018. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól hogy legfeljebb 3 kislány azt mondta rád hogy nem vagy az esete és pattintott nem kell úgy viselkedni mintha életed végéig el lenne könyvelve az életed.Régen én se voltam minden lány álma azóta más a hajam,igényes mindenki szerint elegáns borostám van és boldog kapcsolatban élek régóta.És megkapom milyen helyes,aranyos vagyok.Pedig nem vqgyok se izmos,se gazdag se a legmenőbb legokosabb ember csak igényesen próbálok öltözködni,normálisan viselkedni és ápolt lenni.Ha te is így változtatnál magadon neked is más önbecsülésed lenne de a nyavajgás nem segít rajtad
2018. ápr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
#3-as adom, SEHOGY
2018. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Elraboltam és a pincébe fogavtartom.

Már 4 éve együtt vagyunk<3

2018. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem találtam, mert minden lány elutasít a külsőm miatt .... 21/F
2018. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a #4-esnek van igaza. a többi üres picsogás.
2018. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kerestem egy csúnya csajt :D
2018. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!