Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a csajoknál vagy más is?

Figyelt kérdés

Hello! 15 éves srác vagyok. Eddig egy kapcsolatom se volt,se csók,semmi. Lányok nagyja a sziánál elküld vagy ignorál, egy lánnyal jutottam el a randiig rá pár nappal összejött egy minecraft-ossal. Nem vagyok egy bulizós típus,nem iszok,nem cigizek, táncolni se tudok, beszélgetni egy lánnyal meg nehezen megy mert nincs nagy önbizalmam. 190 cm vagyok,nem vagyok kigyurt,szemüveges vagyok. Már ez lenne ami instant rossz befolyást kelt egy lányban vagy simán ilyenek a kortársaim. Egy lányban nem azt nézem mekkora melle popsija van hanem az arcot,személyiséget. A "felsőkategóriástól" (haverok mondják igy) a "deszka-léc" csajokig mind elküldött (nagykékű és szerény is) . Most mi a fa** van?! Ekkora szerencsétlen vagyok? Kortársakkal ellentétben én szerelemre és szeretetre vágyom nem pin***.

Részben idegességből irtam ki elnézést.



2018. máj. 1. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ilyen. Pont ugyanilyen vagyok én is (190cm, kigyúratlan, szemüveges). Nekem is egy leányzóval volt csak közelebbi kapcsolatom, aztán annak sem lett jó vége.

Kitartást honfitárs! :D

2018. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni.


Aztán a csajozással még úgyse vagy elkesve.


Én is hasonló helyzetben voltam, vagyok

2018. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#3 ez sértés lett volna? :D

#2 most fogom elkezdeni ujra az edzést

2018. máj. 1. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
En lehet h neked valo vagyok🤔, a leirtak alapjan aranyosnak tunsz. Irj.
2018. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok, mint te és én is ezzel küszködöm. 23 vagyok, edzett testalkat, sokan mondják ,hogy helyes is vagyok de még sincs önbizalmam, én is nagyon nehezen beszélgetek lányokkal. Én is elsősorban a lelki társat keresem a nőkben, és sokszor úgy gondolom ,hogy mint tűt a szénakazalban :D. De egyszer csak rátalálunk az igazira.
2018. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is azt mondom, hogy nincs veszve semmi, kezdj el edzeni és ha ez jelent neked valamit én is hasonló cipőben járok csak 2 évvel idősebb és 5 centivel magasabb vagyok, de amióta elkezdtem edzeni valahogy "szívesebben" beszélnek velem a lányok. De persze nem azonnal.
2018. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!