Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy lépjek-e és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy lépjek-e és ha igen akkor mit? (kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Tetszik a suli egyik legjobb csaja. Sok sráccal beszél folyamatosan messengeren, de nincs barátja. Felkértem a szalagavatói táncra és ő azt mondta, hogy nem is választana mást rajtam kívül. A lányok körében népszerű vagyok mert jól nézek ki és jó a humorom (nem fényezni akarom magam, mindenki ezt mondta) Osztálytársak vagyunk. Egy pár órán mellé ültem de nagyon zavarban volt. Amikor megkérdezte az ofő hogy kivel táncolok és megmondtam, az osztály elkezdett "HŰ-zni" ő elpirult a többi lány meg szemmel kinyírt engem.


Most az egyik srác nagyon el kezdett nyomulni a lányra és féltény lettem.:(


Ő olyan csendesebb tanulós szorgalmas lány. Én pont az ellenkezője.


Mit tehetnék ?


2018. máj. 2. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Az ellentétek vonzzák egymást. Ő csendes tanulós szorgalmas lány, te hangos lusta trehány fiú. Összeilletek. Hívd el fagyizni, gyakoroljátok a táncot.
2018. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp lépj felé, barátkozz vele, beszélj vele többet, próbálj közelebb kerülni hozzá. Ha már minden jól megy, menjetek el kettesben ide-oda sétálgatni, beszélgetni. Remélem összejön a dolog 😌
2018. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!