Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombelieknek már szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombelieknek már szinte mindenkinek volt vagy van barátja, nekem viszont még nem volt, de már nagyon szeretnék. Vannak még rajtam kívül 15 v 16 éves lányok ilyen problémákkal?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hát. 15/L

De ne aggódj, ez nem a világ legnagyobb problémája! Nem maradtunk le semmiről! Egyszer neked is, ugyan úgy ahogy nekem is eljön a tökéletes. :)

2018. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem sincs senkim de én már beletörődtem...nem jövök ki túl jól az emberekkel úgyhogy esélytelen
2018. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem és 15-16 éves korosztály vagyok. Azt látom, hogy már mindenkinek volt, van barátja vagy van valami, csak nekem nem. Kicsit régebben többet bánkódtam emiatt, most már nem érdekel.

Fiatalok vagyunk, nem maradunk ki semmiből, majd jön a szerelem (mármint a viszonzott, mert viszonzatlan az van... legalábbis nekem), amikor eljött az ideje. Addig meg annak is vannak előnyei, hogy nincs kapcsolatod, jobban tudsz koncentrálni másra, több időd van.

2018. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én szívesen ismerkednék lányokkal és ki tudja, hogy alakul aki gondolja írjon rám, ugyanebben a korban vagyok, annyi, hogy fiú természetesen.
2018. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 vagyok és nekem sem volt. De inkább leszek egyedül, minthogy olyannal, akivel nem akarok.
2018. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok és nyugodtan írhattok. De főleg Budapestről :)
2018. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatok 17f
2018. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki váci és úgy gondolja írjon 15/F
2018. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!