Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ilyen fiúk? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ilyen fiúk? Vagy esélytelen, hogy találjak valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval még sosem volt senkim, és már nagyon vágyom rá, de sajnos nem a szokványos fiúk jönnek be.

Nekem fontos a romantika, az érzékenység egy fiúban, nem szeretem a nagyon ,,fú de macsó nagymenő csávó vagyok'' típusú belsőre is nagyon férfias fiúkat.

Fontos számomra, hogy megértő legyen, hogy érdeklődjön a dolgaim iránt. Plusz az ilyen ''művész lekű'' fiúk jönnek be, akikkel lehet mély dolgokról beszélni, filozofálgatni, lelkizni, akik ilyen széplelkűen aranyosak, akik nem azért jönnek össze velem, hogy a haverjaiknak dicsekedjenek velem, meg a mellemet fogdossák, hanem mert szeretnek, szeretik a lelkemet. Szóval legyen egyedi, merjen más lenni, merjen különleges lenni. Egy olyan fiúra vágyom akivel tényleg egy hullámhosszon vagyunk, szinte kitaláljuk egymás gondolatait és befejezzük egymás mondatait, akivel sétálhatok az esőben, kiállításokra járhatok, vagy bármi stb, és elfogadja, hogy furcsa vagyok... Külön előny, ha szerény, picit félénk, de nyitott és közvetlen.

Na egyszóval egy olyan fiúra vágynék akiben van mélység, ha ez így érthető.

Külsőre viszont nincsenek nagy elvárásaim, legyen ápolt, tudjon öltözködni, fogjon meg valami a mosolyában, a szemében... Nem vagyok az a ,,legyen izmos és hasonlítson Brad Pittre'' típus. Persze nagyon fontos, hogy vonzónak tartsam, de nem kell ehhez egy adonisznak lenni, mert relatív, hogy kinek mi tetszik.

De valahogy ha megpusztulok sem találok ilyen érzékeny mély lelkű fiút, akivel eddig találkoztam az mind felszínes volt meg vagánykodós, semmi szépség nem volt bennük, csak ez a mai tucat dolog... Nem akarok általánosítani, de tényleg csupa olyannal találkoztam, akinek az élet abból áll, hogy minnél magasabban legyen a tinik hierarchiájában, bulizzon, csajozzon, kondizzon, meg menőn öltözzön, amikkel nem is lenne olyan nagy baj, de az a rossz, hogy nagyon sok fiú csak ezeket tartja értéknek, nincs is bennük ennél sokkal több minden, nincs bennük igazán érzés, mélység, nem is zavarja őket, hogy valami fontosat és nagyon különlegeset hagynak ki az életszemléletükből.


Hol tudnék találkozni ilyen sráccal? Van erre bármi esély, vagy túl nagyok az elvárásaim? Ha igen, hogyan adjak lejjebb belőlük, hogy ne érezzem kudarcnak/megalkuvásnak? Lehet, hogy soha nem lesz senkim?



2018. máj. 8. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Túl magasak az elvárásaid azért nem találsz.
2018. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%

lehet.

vagyis biztos.

mert nagyon klassz srácok vannak sztem szal ha nem találsz köztük, az probléma.

2018. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%

Hát azt nem tudom hol találhatsz ilyen fiukat.

Én pl ilyen vagyok, kivéve ezt a művész lélek dolgot

De magamból kiindulva, nehéz lesz találni mert nem járok bulizni.

És semmi baj nincs az elvárásaiddal, csak kicsit magas, manapság a fiukat csak a kondi és az egójuk érdekli.

Bár kondizni én is járok

2018. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
19%
Lehet én megütöm. De lehet túl öreg is vagyok hozzád a magam 19½ évével.
2018. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Kb. minden 2. tinicsajnak a meg nem értett művészlelkű srácok jönnek be, ez nem újdonság. Persze-persze a lelkedet szereti...:D Nem nagyok az elvárásaid, hanem irreálisak. Valszeg veled van a baj, mert a garish srácokat veszed észre.
2018. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
Én szinte megfelelek az elvárásodnak szerintem. 19F egyedül vagyok má mióta. Meg hát eddig az exek csak pénzt kértek tőlem meg hogy tucat legyek én ezt nem tudom megtenni. Művész lélekség is van bennem amm nem mondok elsemmit még de ha akarsz privátba megtalálsz.
2018. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
43%
Miért nincsenek ilyen lányok a környékemen? Én vagyok ilyen szerencsétlen. Az elvárásoknak ''megfelelek''. Ha lenne egy ilyen lány a városomban, már elhívtam volna randira, az biztos. :)
2018. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
Akire te vágysz, az nem létezik. Egyetértek, hogy a többség az általad leírtak alapján definiálja az életet, viszont ez nem az ő bűnük, hiszen mindenhonnan ezt kapják, hogy ez a jó. Kicsit tágitsd a látóköröd és vegyél észre olyanokat akiket a giccs eltakar és akkor esetleg találsz egy olyat aki megközeliti az elvárásaid 40%-át, ami már egy jó szint.
2018. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Az ilyen bulizós-csajozós pasikat én sem csípem, de basszus, azért neked durva elvárásod van... a te ideálodból a férfiasságnak az írmagja is hiányzik.

De ne aggódj, én a másik véglet vagyok... mármint nekem még magasabbak az elvárásaim, ha úgy vesszük, mert az én ideálom nem hisztis, veszettül férfias, mégis monogám... na, ilyen sincs. Persze én pont lesz**om, mert élek a munkámnak, a tanulásnak, a hobbimnak, szóval hála az égnek nem sok időm van. :D Legalább is férfira nem lenne időm. :)

2018. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Picit megijedtem, mert kb. teljesen magamra ismertem ebben a leírásban, mintha nekem lett volna kiírva a kérdés... :D

Bár az előző válaszok alapján lehet, hogy velem van a baj, és igazából nem is létezek. :d

"akikkel lehet mély dolgokról beszélni, filozofálgatni, lelkizni"

Ez annyira jó lenne! Én is ilyen párra vágyok, nem felszínes dugópajtira... Valószínűleg több, mint 200 kilométerre lakunk egymástól, de legalább baráti szinten kíváncsi vagyok rád, ha még nem kaptál 1000 házassági ajánlatot, dobj egy privit 😁

18f

2018. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!