Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak, mert gizda vagyok és...

Csak, mert gizda vagyok és alacsony, máris esélytelen vagyok valami fura ösztönnél fogva a lányoknál? Mégis hogyan találjak olyan lányt, akinek bejövök így is?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy ilyen pici vagyok, én nagy állat akartam mindig is lenni, de úgy látszik szüleim miatt én sem letem óriás. Olyan rossz, hogy mindenkinek lehet párja, mert magas vagy ilyen nagy súlyú, én meg úgyis hiába próbálkozom automatikusan koccot kapok a lányoktól. Gyakran gondolok az öngyilkosságra is már, úgysem élet egyedül az élet, míg mást szeretnek, én páratlan vagyok a külsőm miatt.
2013. szept. 21. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért nem szedsz fel pár kilót, ha ez akkora probléma? Lehet edzeni is. O.o Akkor talán kicsit boldogabb is lennél ám.

Alacsonyabb lányok is vannak amúgy.

2013. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Időhurokba kerültünk, Ez a kérdés újra meg újra szembejön.
2013. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok hízni, szerinted nem próbáltam?!
2013. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább a sírós kis pö csöket nem szeretik a lányok.Olyan ronda fiúknak szoktak bomba nőik lenni hogy csak nézek mi van.De a nyafizó kis nagydarabnak próbálok lenni sírógépeket nem akarják pelenkázni.
2013. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Hopp, a kérdező másik felhasználóról válaszolt... :D De amúgy is sejthető volt, hogy az 55%-os tag írta ki.
2013. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Adatokat kérünk!

Legalább magasságot és súlyt.

Amúgy nincsenek a földön alacsony lányok? Náluk kellene próbálkozni...

2013. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. A fiatalok 99 % gizda....
2013. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Az alacsonyság nem baj,na meg vannak alacsony lányok is.A vékonysággal meg próbálj kezdeni valamit,étrend+edzés:)
2013. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most mit kell oltani? Ha pörgetné a csajokat, és odamenne és smárolna lányokkal meg minden, akkor se lenne jobb, mert ugyanugy csak elvétve jutna szexig a téma. Meg kéne érteni, hogy jó külső nélkül nem lehet sokat várni a csajozástól!
2013. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság kb 170cm sajna nagy hátrány, megértelek, nem könnyű, még az alacsony nőknél sem. Majdnem mind 180cm vagy magasabb férfivel sétálgat, nem 170cm-es átlagalattiakkal. Ne légy öngyilkos, annyit nem ér az egész, inkább sportolj, olvass, tanulj, szóval foglald el magad.
2013. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!