Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én már ilyen maradok életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már ilyen maradok életem végére? Ez a probléma megoldható még vagy ebbe bele kell születni, hogy ne okozzon problémát?

Figyelt kérdés
Hatalmas problémáim vannak a csajozással. élőben a lányokkal való kommunikációs képességem egyenlő a 0- val. Interneten , társkeresőn tök jol eltudok velük beszélgeni órák hosszat. Amikor oda kerül a sor mint pl a múltkorinál is egyszerűen nem jön ki hang a torkomon, csak magamon nevetek meg beszélek , hablatyolok össze vissza. Tudom hogy élőben kell azt bizonyítani hogy tudok valamit a csajozásról tudok miről beszélni velük nem interneten. Egyszerűen bánt az a dolog hogy fiatal párokat látok az utcán és milyen jól megvannak. voltak már futó kapcsolataim 3-4 hónapos kapcsolatok, de ezek nem adtak semmiféle önbizalmat afelé hogy tudjak velük folyamatosan beszélni. Mit tehetnék hogy ezen tudjak változtatni?? nagyon el vagyok keseredve és fáj ez nekem. Retardált válaszokat légyszi mellőzzétek!! köszönöm. 23/F
2018. máj. 16. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyèl őszinte. Mielőtt eljuttok a randiig írd le, hogy mi a szitu. Ha jó fej elfogadja ès megpróbál segíteni, ha nem akkor nem is èri meg a fáradtáságot. A páromat èn is előre figyelmeztettem pár dologra, ettől lett működőkèpes a dolog.
2018. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Próbálkozz! Mond ugyan azokat amiket interneten ha ott elbeszélgetsz órákat a valóságba is menni fog .Vagy ha látod hogy levágatta a haját,kifestete a körmét,új fülbevalója van mond neki hogy szép lett jól ál neki beszélgetés inditónak tökéletes.Ha meg gyakran vagy a kiszemeltel egy térségbe (buli,egyetem ,munka hely ,vagy bárhol) akkor utalgas neki és figyeld a vissza érkező jeleket .Utalgatás alat értem azt próbálj a közelébe lenni vagy nézd kicsit többet közbe meg próbálj beszélni vele mint egy barátal hidd el észre veszi majd ezeket és ha tetszel neki akkor majd ő is ad ilyen jeleket ! Ha már látod rajta akkor hívd el fagyizni,moziba vagy valahova. Remélem segítettem!

2018. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!