Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen hol, és hogy "csajoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol, és hogy "csajozzak"?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl bátor a lányok terén :/

Hol kéne próbálkozni? Random lányokkal az utcán? .. nemhiszem, hogy képes lennék rá.. Már mindenki ezt kérdezi és én is szeretnék barátnőt , de ne ha egyszer még az ország másik végében lévő lányra is alig merek ráírni messsengeren .. akkor realbe semmi esélyem D: | 16/F , 152cm



2018. máj. 17. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezzel a magassággal nem lesz könnyű 😂😂
2018. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudoom 😂 , hát de ez van :/
2018. máj. 17. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Lelőtted a poént xd

Tudod ki hiszi el hogy 152 cm 😂😂😂😂

Ha mégis annyi , qva vékony lehet ba..szod 😂😂😂

2018. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a tanárom 157 cm és rendesen izgul a diakjaira.. kémia tanár igaz van gyereke szóval van remény 😂😂 úgy néz ki mint egy kigyúrt törpe 😂😂😂😂
2018. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Bárhol csak kezdd mindig azzal hogy Radics Peti a haverom.
2018. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kayak annyi vagyok D: , nem vagyok olyan nagyon vékony ..Xddd , de nincs rajtam súly felesleg xdd , amm edzek meg minden , kocka has is alakul .. de a csajokat sosem fogom tudni megszólítani D;
2018. máj. 17. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak megmutatod nekik a hasadat az már elég 😁👌
2018. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A random lányokkal az utcán nem valami bölcs és megfontolt ötlet xD Próbálkozz neten, hátha

Amúgy de édes vagy, hát 152 centi, írj már *^*


16/L

2018. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj .. D: cuki vagyok és nem férfias.. de amúgy mostmár mind1 rájöttem , hogy ez így se úgy se fog menni, nincs semmi jó dumám és lányok közelébe mindig izgulok ezért az alapból gagyi mondataim még bénábbak .. inkább veszek egy PC-t és játszok:D
2018. máj. 29. 21:05
 10/10 anonim válasza:

Ha esetleg neten ismersz meg egy lányt, aki az ország másik felében lakik, annak sincs sok értelme. Beszélgettem én is így lányokkal, és mindig vita volt a vége. Távkapcsolatba ennyi idősen meg nincs értelme beleugrani. Teljesen megértem a helyzeted, hasonló cipőben vagyok. Én is most gépet fejlesztek és inkább játszok. :D


Személyesen lányokkal nem nagyon volt dolgom, volt 2 lány, de azok is csak kihasználtak meg szórakoztak, aztán kidobtak. Lehet hülyén hangzik, de kicsit meg is viseltek, emiatt sincs kedvem annyira lányokkal ismerkedni, mert mindig bennem van az a félelem, hogy ők is átfognak ejteni.


Sok sikert! :)


16/F 163cm

2019. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!