Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek végre egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek végre egy barátnőt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még soha sem volt barátnőm... Csúnyának egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt többen is mondták, hogy jól nézek ki. Németországban élek, a nyelvet beszélem, viszont nem nagyon ismerek sok embert itt. Ami még talán “hátrány”, hogy nem vagyok semilyen közössegi oldalon regisztrálva (és nem is leszek). Tudnátok valami tanácsot adni légyszi, hogy hogyan is kéne valakit felszednem?


Amúgy meg B.U.É.K :)



2017. dec. 31. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem már fel..... pár kilót.
2017. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos ha van kedved ismerkedni egy nem több mint 15 éves lánnyal akkor irj bátran!

Sajnos én csak magyarul beszélek, szoval remélem ezen a csodás nyelven megértjük egymást. :)

2017. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!