Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kövér vagy, van barátod?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kövér vagy, van barátod?

Figyelt kérdés

80-150kg közöttiekre gondolok. Hol találkoztatok vagy hogyan alakult ki a kapcsolatotok?


Pl.:

[link]


Tehát nem feltétlenül azokra gondolok, akik arányosan kövérek vagy ők inkább csak molettek és alig van rajtuk felesleg.



2018. máj. 20. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
De az is kövér akárhogy nézzük :(
2018. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mi milyen jelzővel illeti éppen a másikat az már ugye személyes preferencia kérdése :D Kövér, molett, duci stb

Inkább maradjunk a képen is látható kövérségnél.

2018. máj. 20. 17:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatom még nem alakult ki (mindig távolélő fiúkkal hozott össze a sors) de én már kb 3-4 fiúval is az interneten ismerkedtem meg :) mindegyikkel kb 4-5 hónapot chateltünk, csupán a távolság miatt (200-300 km...) beszéltük meg, hogy ez így semmiképp sem jó.


Az internet szerintem kifejezetten jó hely az ismerkedésre, persze óvatosnak kell lenni!

Meg érdemes a közelből keresni pasikat, mert nagyon tud az fájni ha megszeretsz valakit, de pont a távkapcsolat miatt nem tudtok összejönni.


19L (92 kg)

2018. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én valahogy mindig belebuktam a netes ismerkedésbe. Kiderült, hogy perverzek, egy éjszakásat keresnek vagy van barátnője, csak azért mégis jó valakivel beszélgetni/hitegetni aztán amikor visszanyal a fagyi, eltűnnek.


Diétába is erősen benne vagyok, lement 24kg de még mindig egyedül vagyok. :)

2018. máj. 20. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszenek az ilyen csajok!
2018. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Furcsa ízlés vagy csak nekem az egyelőre, ezért próbálok változtatni. Azért az egészségem is fontos. De hát kiket kapkodnak el ugyebár...nem minket.
2018. máj. 20. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nincs
2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Bejönnek az ilyen lányok is.

Én a telt nőket nevezem nőnek valahogy az ilyen alak vonz igazán kezdve az enyhén duci lányokkal.

Mackós alkatú srác vagyok engem is összehozott az internet pár lánnyal akik távol élnek na nem a világ végén de távol. Megkedveltem őket teljesen megnyíltam de sajnos vége lett elvileg a távolság miatt. Nagyon nehezen bízom az emberekben idő kell mindenhez legutóbb azért ment félre mert 2 hét után nem akartam találkozni. Én valahogy úgy képzelem el az ismerkedést hogy először távkapcsolat szerűségben teljesen (amennyire lehet) megismerni a másikat majd már nem mint 2 idegen találkozni. Nem hiszem hogy 2 összeillő embert a távolság legyőzhetne. Vágyom a társaságra a szerelemre de sokszor elgondolkodom nekem való-e van-e olyan aki tényleg megtudna szeretni. Bocsi írok itt egy novellát a válasz igen lehet hasonló lánynak barátja. Bár ha jobban megnézem még ezzel sem válaszoltam.

2018. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én a mai napig bebuktam a párkeresést,akivel kijöttünk ott is a távolság vagy kiderült, hogy van valakije. Azt meg végképp nem hiszi el senki, hogy engem nem a külső érdekel, hanem az, hogy a fejében legyen minden rendben az embernek és legyen közös érdeklődési körünk. Amúgy a távolság egyáltalán nem akadály szerintem se.
2018. máj. 22. 15:55
 10/14 anonim válasza:
0%
minden csajnak akad valaki aki meg annyira ronda ahhoz meg van pia problem megoldva
2018. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!