Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kövér vagy, van barátod?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kövér vagy, van barátod?

Figyelt kérdés

80-150kg közöttiekre gondolok. Hol találkoztatok vagy hogyan alakult ki a kapcsolatotok?


Pl.:

[link]


Tehát nem feltétlenül azokra gondolok, akik arányosan kövérek vagy ők inkább csak molettek és alig van rajtuk felesleg.



2018. máj. 20. 16:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Érdekes felfogás :D
2018. máj. 27. 06:57
 12/14 Nathan Drake válasza:

Sziasztok !


Ha esetleg Sopron és környékéről lenne olyan telt/molett hölgy, aki ismerkedne, vegye fel felem a kapcsolatot :)


27/F

2018. jún. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok!


Másfél hónapja van barátom, szóval nem olyan nehéz megtalálni a párod 80 kg felett :)

Plusz azóta fogytam 3 kg-t😄

2018. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ReGina... ***** válasza:

Nekem már több mint 1.5 evés kapcsolatom van. 90-93kg vagyok akkor 18 éves voltam.

Mi facebook-on ismerkedtünk meg. Az első találkozás óta együtt vagyunk. Igaz nekem is eloszlik a felesleg barátom szerint nagyon formás. De hát tudjuk, kinek a pap...

20/L

2019. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!