Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy molett lánynak nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lánynak nem lehet helyes pasija?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy elég duci vagyok. Tegnap beszélgettem egy lánnyal és szóbakerültek a fiúk is. Kérdezte hogy milyen fiúk az eseteim, el is mondtam majd azt mondta, hogy mivel duci vagyok ezért nem nagyon lesz helyes barátom. Hát köpni nyelni nem tudtam.

Azt azért hozza teszem hogy az arcom nem csúnya és mindig szépen megvan csinálva a hajam, kormom, és egy kis minimális smink.

Szerintetek?



2018. máj. 6. 16:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Az a lány egy bunkó ne foglalkozz vele egy molett csajnak is lehet helyes pasija .
2018. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Őszintr vagy kedves választ akarsz?
2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülye! Én dagadt vagyok, és olyan jó pasijaim voltak mindig, hogy ha topmodell lennék, akkor sem kívánhatnék jobbakat! A férjem pedig...nyamnyam :)
2018. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Természetesen őszinte választ
2018. máj. 6. 16:43
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
huu, na ezt most azonnal verd ki a fejedből. ha már gyakori kérdésezel, pont ezen az oldalon van csomó olyan kérdés fiuktól, hogy hol lehet duci lányokkal ismerkedni, meg nem ciki e hogy az adott fiunak a duci lányok tetszenek.Keress rá nyugodtan ezekre a kérdésekre. Nem vagyok duci, de sokkal jobban kerülnek a fiuk mint egy nagyon divatos és szép de duci osztálytársamat. van olyan fiu akinek ez tetszik, és totál odavan a telt alakokért, szoval fel a fejjel csajszi :*
2018. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

Őszinte válasz: Nagy valószínűséggel nem lessz. Ha nem nézel ki jól, akkor ne várd el, hogy jó pasik téged akarjanak.


Kedves válasz: Persze, hogy lehet. Mindenki a dagi lányokat szereti. Biztos találsz nemsokára egy álomférfit.

2018. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

láttam már duci csajt viszonylag jó palival... fiú vagyok ezért mondom a viszonylagot

az se mindegy hogy most duci vagy vagy kövér

a duci csajokért többen oda vannak

2018. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó válaszoló -tényleg hadjuk már ezt te se gondolod komolyan tény hogy vannak olyanok akiknek a ducibbak jönnek be de be kell vallani hogy ez elég szűk réteg 30 srácból kb 1 (én az összes fiú ismerősöm közül ismerek max 2őt) szóval kevés olyan
2018. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Szóval kevés olyan srác van akiknek a ducik jönnek be és ebből még kevesebb a jól kinéző mert ugyebár a legtöbbjük azért választ ducit mert őmaguk se éppen néznek ki túlságosan jól tehát igazából nagyon kicsi az esély hogy a szűkrétegen belűli nagyon
2018. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%

Szűkréteget meg találod és ha meg is találod lehet nem jösz be neki még kategórián belül se

Őszínte voltam ezért most lefogsz értékelni de ez van

2018. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!