Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok lenne esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok lenne esélye egy olyan srácnak aki egy magas veletek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de olyan magas mint én. (175 cm)

Én eddig azt vettem észre, hogy szinte minden lánynak szinte csak a magas srácok jönnek be. Szerintetek lenne esélyem? Mi erről a véleményetek?



2018. ápr. 11. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki akkor szerintem nem lehet akadály. Én barátnőm magasabb nálam, nem sokkal, de látványosan magasabb mint én, ha magassarkút visel akkor egy fejjel magasabb, de se őt, se engem nem érdekli ez a dolog. Igaz hogy ez így baromi furcsa volt az elején mert interneten ismerkedtünk meg, de beláttuk hogy ennek nem lehet akadálya közöttünk, főleg hogy már felnőttek vagyunk.
2018. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a magasság a fő szempont párválasztásnál.

Az pedig, hogy mit mondanak, mi a véleményük idegeneknek rólatok, ne vegyétek figyelembe!

2018. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, csak alacsonyabb ne legyen..amúgy én is pont ilyen magas vagyok.:D
2018. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 174 vagyok, a fiú aki tetszik meg olyan 172-173 lehet. Hidd el, nem akadály :D
2018. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amíg te simogatod, te szexelsz vele, te csókolod meg, teljesen mindegy a magasság. Nincs soha egy konkrét dolog, mindig az összkép és az első benyomás, amivel megfogsz egy lányt. A lánynak agya van, neked agyad van, ha ez a kettő agy igazán összepasszol onnantól nincs szó kérdésekről. Főleg nem ilyenekről :) Béke ;)
2018. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!