Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érez az ember ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Mit érez az ember ha szerelmes? 17/f

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem még milyen, és valószínűleg nem is fogom
2018. máj. 28. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez honnan jött hogy most tudni akarod? Egyébként én kb egy hete ismertem meg egy lányt akivel azóta folyamatosan elvagyunk, facebookon reggelig beszélgetünk és nála éreztem először azt hogy Szerelmes vagyok már most, második nap szó szerint nem tudtam aludni mindig a fejemben járt/jár és azóta hogy megismertem negyed annyit eszek mint eddig. Össze van szorulva a gyomrom. De megéri :D 16/f
2018. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit érez olyankor az ember? Minden más, mindenki más megszűnik létezni. Csak Ő van, senki más.
2018. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válasszolónak. Én is azért nem eszek , alig alszok mert csak rá gondolok, minden másra nem is figyelek.
2018. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelemes vagy úgy érzed.. bármi lehetséges ha a szerelemeddel lehetsz . Megszűnik az idő , csak ő rá koncentrálsz , csak vele akarsz lenni , ő rá figyelsz arra hogy mivel tudod boldoggá tenni , megnevettetni , (pl mész a boltba , meglátsz valami szépet és arra gondolsz hogy milyen jó lenne meglepni ezzel a szerelmed . ) Élvezed vele az életet , boldog vagy , mosolyogsz ha rá gondolsz , tervezel vele , fantáziálsz , onnantól kezdve nem érdekel senki más mert számodra csak ő a fontos az érték, a kincs , a legszebb , a legjobb . Ő az első ember aki eszedbe jut reggel és ő az akire utoljára gondolsz elalvás előtt. Szereted és elfogadod minden kis hibájával együtt . Ő az a ember aki mellett azt érzed önmagad lehetsz , aki mellet le veheted az állarcod mert tudod hogy ő olyannak szeret amilyen valójában vagy. Ha valami történt veled ő neki akarod a leghamarabb elmondani. Ösztönösen hozzá húz a szíved . Ha rá gondolsz a szíved gyorsabban ver, vágysz arra hogy veled legyen , hogy megéritsd, megcsókold. Úgy érzed eggyek vagytok . Tűzbe hoz , megperzsel téged.. a szíved . A gondolatba is bele sajdul a szíved hogy elveszitheted. Ha nincs veled akkor hiányzik . De emellett még a szerelemtől Féltékeny leszel , önző , kisajátitó , türelmetlen , sebezhető , függő ... Függővé válsz tőle.

Dee szêp a szerelem amíg tart :)

2018. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szerelmeddel
2018. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Soha ne mondd, hogy soha ;)

Ezt sajnos nem te döntöd el, hogy mikor fogod érezni, és még csak azt sem tudod előre, hogy mit fogsz érezni.

20/F

2018. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval mostmár értem miért nem ettem kb úgy egy fél éve :D
2018. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!