Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek/nyissak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek/nyissak felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamon aki megtetszett az utóbbi időben. A baj az hogy ndm ismerem és ötletem nincs hogyan ismerkedhetnék mrg vele. Ráírni nem akarok, mert még soha nem beszéltünk, de suliban sincs nagyon olyan alkalom amikor nem a barátnőivel van. Egyik barátommal jár egy osztályba gondoltam megkérdezem hogy van e a lánynak barátja meg hasonlok de ha nincs, akkor sem tudom hogyan nyissak felé. Tudnátok adni bármiféle ötletet?

2018. máj. 30. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy sose beszéltetek eddig, simán ráírhatsz. Egyszer rám is rám írt egyik évfolyamtársam, akivel még sose beszéltem. azzal nyitott, hogy "xy üdvözöl"(jelen esetben a közös ismerősünket jelöli az xy)először fura volt a szitu, de azóta is rendszeresen beszélünk. szóval hajrá. ha meg mindig a barátnőivel van, azzal tudsz változtatni, ha ráírsz. ilyenkor általában az van, hogy ha érdekled a csajt és erről tudnak a barátnői, akkor direkt egyedül fogják hagyni, hogy te odamehess. (legalábbis nálam ez szokott lenni.)
2018. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi lett végül? Elhívtad vhova?

Ha még nem és lesz a suliban évzáró v biziosztás és találkoztok kezdj el vele beszélgetni. Ha jól kijöttök esetleg hívd el fagyizni. Még ha nemet is mond nyáron úgyis elfelejtitek az egészet és nem lesz kínos v ilyesmi. Ha pedig igent mond akk meg happy end. Sztem mindenképp próbáld meg, hiszen nincs mit vesztened

2018. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!