Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki sokszor van a termem melletti osztályban, de amíg be nem csöngetnek, addig nem mehetnek be.

Sokszor van, hogy egyedül áll, és olyankor oda tudnék hozzá menni, de nem merek, és nincs is téma.

Ha végre összeszedtem magam, és odamentem hozzá, mit mondjak neki?

Nem akarok nyomulós lenni, vagy ciki vagy nyomi stb.

Egy évvel fölöttem jár, és hasonló ízlésünk van.

Az egyik osztálytársával jóba vagyok.

16/l


2018. márc. 6. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a baràtnōddel esetleg a fiú baràtjàval beszélgess.

Hàtha tudnak segíteni és ōk fognak titeket összehozni.

Nàlam is így volt, volt egy srác aki nagyon tetszett és végül a baràtnōim segítettek abban hogy összejöjjünk :D

Úgy gondolták, hogy illünk egymáshoz és a végén sikerült is.

Szóval szerintem te is kérd valaki(k) segítségét. Mond el nekik hogy mi a szitu, ōk odamennek hozzá és valamit kitalàlnak/kitalàlsz hogy mit mondjanak a fiúnak. És hàtha ō fog odamenni hozzád, így egyikōtöknek sem lesz ciki.

15/l

2018. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem neked kell oda menni.
2018. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát de a lány meg a fiú nincsenek jóban..meg annyi ideje nem ismerem a lányt, nemtudom mennyire bízhatok meg benne, megbízhatónak tűnik, de nemtudom mennyire támogatná.

Egyszer kérdeztem a srácról, é húzta száját..

2018. márc. 6. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Hasonló ízlés alatt mire gondolsz? Mennyire ismeritek egymást, mennyit beszéltetek eddig?
2018. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A szó szoros értelmében semennyit.

Max néha szemezni szoktunk, de tuti nem "úgy" néz.

Hasonló ízlés alatt tökéletesen ugyanolyan zenei ízlést értek

2018. márc. 6. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Odamehetsz hozzá, hogy találtál egy új számot, ami tetszik, és azt megmutatod neki (ha nincs túl nagy hangzavar és nem zavarsz vele mást. Esetleg fülhallgatóval)

Vagy csak kérdezd meg, hogy milyen órája lesz, tanult-e rá, stb

De ne görcsölj rá nagyon, hogy mit kéne mondani, ha megkezdődik a párbeszéd utána egyszerű folytatni

2018. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem még a nevemet se tudja, nem lenne furi ha csak úgy odamennék hozzá hogy nézd mennyire imádom ezt a számot?
2018. márc. 6. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, onnan, hogy ismered a zenei ízlését azt hittem, hogy egy picit jobban ismeritek egymást :D

Ha a zenei ízlése nyilvános információ, kezdj el beszélgetni vele a zenéről, mondd, hogy te is ugyanazokat a számokat szereted, kérdezd meg, hogy mi a kedvence, stb. (bár itt nem tudom, honnan tudtad meg, mit hallgat, így nem biztos, hogy jó opció)

Ha ez nem lehetőség, marad az, hogy milyen órája lesz, meg ilyenek, bár úgy, hogy még semmit nem beszéltetek az is necces lehet

Ne keresd a tökéletes kezdeményezést, mert nincs rá szükség! Nem fog elküldeni, örülni fog neki, hogy beszélgettek, bármilyen témáról is, csak meg kell kezdeni

Mit tudsz még róla a zenén kívül? Lehet, hogy érdemesebb lenne más úton elindulni

2018. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A bandás pólóiról gondolom, hogy szereti ezeket a zenéket, meg facen szokott idézeteket kitenni a kedvenc bandáimtól.

Szeret motorozni, van egy kisöccse, nem igazán szokott beszélgetni senkivel, de van egy haverja akivel néha lepacsiz....nem igazán jön ki az osztályából...szerintem ennyi.

Ami miatt igazán bejön, az az hogy rokker, és a mi sulinkban jó ha egy-két rokker van.

Nemtudom..nagyon sokan kibeszélik, hogy nyomorék, meg antiszociális, de szerintem meg van benne valami, nemtudom, hogy mi de engem nagyon megfogott vele

2018. márc. 7. 01:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor nagyon egyszerű, ha legközelebb bandás pólóban látod, csak menj oda hozzá, kérdezd meg tőle, hogy nagy rajongó-e, mondd, hogy te is imádod ezt a bandát, melyik a kedvenc száma tőlük, stb, innen már menni fog :D

Ha nem akarod megvárni, hogy olyan pólót vegyen fel, akkor is odamehetsz hozzá, hogy valamelyik nap láttad olyan pólóban, vagy láttad, hogy tett ki idézetet tőlük, stb (esetleg facebookon is ráírhatsz, ha tesz ki idézetet, ugyan ezen okokból kifolyólag)

Sok sikert!

2018. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!