Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem előnyös külső, ha régóta van rajtam súlyfelesleg, de azért talán nem is a világ vége, ettől még nem vagyok sportellenes se. Rengeteg lánynál próbálkoztam, aki tetszett és akit szerettem, de mindig kudarcot vallottam. Olyan se volt soha, hogy tetszettem egy lánynak, de ő nekem nem, tehát egyértelmű, hogy soha nem kellettem senkinek (még tinderen se volt Match). Talán nem is a miért a legfontosabb, hanem hogy van-e értelme kitartani?

2018. máj. 30. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz. Rossz külső, kisugárzás vagy idegesítő belső tulajdonságok is állhatnak a háttérben. Vagy csak a balszerencse műve. Esetleg túl nagyok az igényeid. Az se mindegy hogy hány éves vagy, kb mennyi felesleg van rajtad, stb. Így látatlanban, 0 infóval ezt nem igazán lehet megmondani.
2018. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Legalább te írtál valamit az elmúlt pár napban annyi kislányt láttam sírni itt GYIK en hogy nem kellek senkinek és annyit írt magáról hogy szerinte nincs vele baj. Az olyanra hogy a kXrva életbe lehet megmondani miért nem tetszik senkinek? És még privátban se küldenek fotót. De egyébként simán a szerencsén is múlhat hogy pl azon a helyen ahol élsz az összes lánynak más az esete stb.
2018. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ronda vagy. Ennyi.
2018. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel valakinek csak kellesz, nem tudhatod mikor és hol de légy türelemmel
2018. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy megszabadulsz a súlyfeleslegedtől és izommal helyettesíted, de azért keress egy hobbit ami leköt. Tudom nem túl bíztató, de legalább őszinte.
2018. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekel a nyomorod?
2018. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szerinted minket érdekel, hogy mekkora paraszt vagy?
2018. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!