Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még barátom, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom, nem tudom hol ismerkedjek (neten kívül)? 18/L

Figyelt kérdés

tudom, a neten meg tinderen lenne a legegyszerűbb. De én nem szeretem, elképesztően kínos leszek amikor az élő találkozóra kerül a sor, plusz ilyenkor az embereknek elvárása lesz (az online beszélgetés során) a másik felé, amik lehet hogy nem teljesülnek be. Én például tudom hogy a képeken máshogy nézek ki, és nem szeretnék félrevezető lenni. na de mindegy is, a lényeg hogy a netes ismerkedést hanyagolnám.

Viszont bármi másra nyitott vagyok! a barátaim sajnos egyáltalán nem bulizósak, ezért amikor hívom őket, hogy menjünk oda ismerkedni, sosem akarnak, és egyedül meg a szüleim nem egednek el. na meg mindenki azt mondja, hogy nem bulin kéne ismerkedni, de nekem már az is jó, csak hadd ismerkedhessek élőben fiúkkal! hiányzik a másik nemmel való interakció, az érzés hogy fontos vagy valakinek, hogy bejössz valakinek, a vonzódás, minden!

amúgy meg sokat járok erre-arra, sok koncertre is megyek, de őszintén ezek nem valami ismerkedős helyek, eddig itt sosem jártam sikerrel. Rockeresebb vagyok, ez kinézetre nézve annyit jelent, hogy sötétebb ruhákat hordok. de lehet hogy ezt a viszonylag 'másságot' el kéne hagynom, lehet hogy emiatt nem tetszek senkinek? a részem, de ha ez kell.. de a természetes kinézetre megyek, ügyelek az alakomra, hajamra, stb. tudom, talán az arcom nem a legszebb, de a többivel igyekszem kompenzálni.

sosem volt még barátom, és ez egyre rosszabbul esik. nem csak a nyomás miatt, mert mindenkinek körülöttem volt már, hanem mert már érzem hogy nagyon jó lenne. na meg hát.. egyes szükségleteim is felerősödtek az elmúlt években..xd amiknek, hogy úgy mondjam, én nem tudok "eleget tenni", akármilyen szánalmasan hangzik is ez. vágyok valaki másra. És ez egyre rosszabb, és a hiánya már teljesen eluralkodik a gondolataimon.

Amikor megyek valahova, többször is ha látok velem kb egyidős, szimpatikus srácot, próbálok 'szemezni' vele, és titkon mindig reménykedek, hogy megszólít vagy viszonozza, de nem kapok pozitív visszajelzést. és nem tudom hol próbálkozhatnék. a suli tele pávákkal, akik már mind befolyásolva vannak a gimis hierarchiától, és mivel én ott őszintén egy senki vagyok, esélyem 0. de ha megyek valahová, akárhova a városba, parkba, koncertre, mindenki a párjával van, vagy sietségben van, nem zavarhatom őket egy bepróbálkozással.

meg így, hogy barátokon keresztül, vagy akár velük nem tudok ismerkedni, csomó lehetőség ki van lőve.

szerintetek hol ismerkedhetek így? (esetleg rockerekkel is, de ez persze mellékes, csak ha már hasonló érdeklődés kéne) hogyan, mikor menjek oda egy sráchoz?


2018. máj. 31. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
velem
2018. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a rockeres dolgot sokszor kiemelik és aztán ha valakit annyira nem érdekel akkor az már nem tetszik nekik ez nemtudom hogy van nálad
2018. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
23%

Egy 18 éves az "interakció" szót használja nem keveri a "tetszik" és a "szeret"-et, megkülönbözteti a fizikai és az érzelmi igényeit? Ez melyik párhuzamos univerzum? XD


Amúgy a Tinder nem társkereső, az a "kit dughatsz meg 5 km-en belül" app. :D


26F

2018. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tinder-en nagyon nagyon magasan vannak az elvárások én azt vettem észre, ha nem vagy nagyon szép akkor kidobnak és talál szebbet. és ez az 5km-es dolog nem tudom mi nekem 160 km re is dobálja be. Nem ajánlom az biztos, fizetős is eléggé. Viszont értelmesnek tűnsz szerintem ne aggódj találni fogsz valakit nem vagy tömegcikk és ezért tart tovább. Igaziból ne is állj be a sorba hiába találnál valakit az nem te lennél és sokáig nem is tartana a kapcsolatod egy tuc-tuc zenés sráccal. Nem vagyok kapcsolat szakértő nem tudom mit kéne tenned ezek csak tippek vagy megfogadod vagy nem.
2018. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
4.: Anno még ez volt az értelme nem? Hogy viszonylag közeli felhasználókat dob össze aztán lehet húzogatni jobbra-balra mint valami szaros webáruházban.. XD Még a rosszlanyok.hu-ba is több méltóság szorult. :D [Na jó ez azért egy erős kijelentés volt.] Bármennyire is utálom a tuc-tuc "zenét": kétlem, hogy a zenei ízlés döntene egy kapcsolat sorsáról.
2018. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: kérlek ne legyél fogyatékos, a zenei ízlés nem határozza meg egy kapcsolat jövőjét.
2018. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az dönt de én például nem bírnám ki ha egész nap a gépzene menne. Egyéne válogatja. Meg egy közös pont, álltalában aki a rockosabbat szereti az inkább a zene mondanivalóját szövegét szereti aki meg a gépzenét.. hát jó kérdés ne tőlem kérdezzétek.
2018. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
Jah mert pl Sabatont a fene nagy mondanivaló miatt hallgat az ember.. :D [Okay egyéni perverzió, hogy utána nézek a témának amiről a szám szól de én történelem szakos vagyok ez a fétisem.. XD]
2018. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, lehet ilyen-olyan táborokban is ismerkedni, fesztivált nem ajánlom, ott nem nagyon a hosszú távú ismerkedésre mennek. Nyári munka esetleg, vannak olyanok ahol többen dolgoztok, esetleg párban. Amúgy nekem mindegy hogy öltözködik egy lány (nyilván csakis a jó ízlés határain belül), a visszafogott smink vagy a természetesség jobban tetszik. És szeretem a rock zenét én is :D 19F (írhatsz is ha gondolod ;))
2018. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyanba benne lennél, hogy simán találkozunk nagy netes beszélgetések helyett, és akkor élőben ismerkedünk. Az meg csak egy dolog hogy innen indult ki :D 23/F
2018. jún. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!