Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtkezzek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtkezzek el a magányról? 18/l

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok még ilyen kérdést feltenni.., de nagyon rosszul esik hogy nem találok senkit. Úgy vettem észre hogy manapság már a fiúk csak az ilyen egyalkalmas kapcsolatokat preferálják, de én meg nem úgy akarom elveszteni a szüzességem, hanem inkább egy normális kapcsolatban, csak már nem látok erre esélyt, a ami hülye társadalom miatt. Nem akarok a fiúkra gondolni többet, és erre a témára sem, főleg nem a magányra. Mit tegyek ennek érdekében?

2018. jún. 3. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a magányt felejtsd el azt is hogy el akarod felejteni, hagyd teljesen figyelmen kívül, mintha nem is létezne, plusz, szeresd önmagadat , írd föl a jótulajdonságaid, hallgass zenéket, ne görcsölj rá arra, hogy egyedül vagy, mert akkor nem lesz jó a kisugárzásod, és még később fogsz tudni bevonzani valakit talán, még akkor is, ha benne van a sorsodban, lehet, hogy csúszni, késni fog a tali, a nagy felismerés, hogy "Te vagy az!" meg a másik irányából is ugye kölcsönösen. Csak éld az életed, mintha a magány nem is lenne; és akkor gyorsabban telik az idő, először próbálj meg önmagadban teljes lenni, éld az életed, hogy ne szorulj másra; próbáld meg minden egyes jelen pillanatból, jelen helyzetből kihozni a maximumot; éljél, és ha élsz, majd betoppan , becsatlakozik hozzád valaki. De amíg sopánkodás van, addig lehet, nem figyel fel rád. De amúgy nem tudom.
2018. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*csinálj jó dolgokat, amikben egyedül, önmagad is örömödet leled; pl menj el fagyizni, vagy aki nem a párod azzal is talán elmehetnél sétálni akár parkba, vagy nemtom pl csocsózni, teniszezni, bówlingozni.
2018. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Amíg valaki egymagában boldogtalan, az kapcsolatban sem lesz boldog.


Ne másban keresssük ezt.

2018. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
de látjátok akkor sem meri kiírni h hány privit kapott
2018. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem kaptam sokat, de mindegy , nem azért irtam ki a kérdést hogy rámirjanak... Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2018. jún. 4. 12:43
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

"Nem sokat"


Na és akkor egy srác írja ki ugyan ezt a kétségbeesett kérdést:


Akkor nyivákolós, lúzer, balf..sz, életképtelen féreg.


Te felregisztrálnál társkeresőre, kb két hét után lenne egy pasid.


Még ha dongalábú tehén vagy, akkor is.

2018. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

#14-16


Na itt álljunk meg. Azért nehogy már a legelső jöttment szerencsétlen csődtömegnek dobja oda magát, csak hogy ne legyen egyedül. Igenis van rá bőven ideje, hogy válogasson. Nem a tökéleteset kell keresni, de ha valaki nem jön be neki, nem vonzódik hozzá, nem kell vele kezdeni. Nem kéne arra biztatni, hogy mindegy ki, csak legyen.

2018. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igaz
2018. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17, na már kapisgáljátok.


Ha a nők normális srácot "jó pasit" akarnak, hosszú távra azért bizony nekik is meg kell küzdeni.


Izgalmas, érdekes nőnek kell lenni, mert amúgy csak egyéjszakásra akarják meghódítani őket. Ilyen a természet rendje, nem a világgal van a gond, hanem a hozzáállással.


Nekem is volt pár ilyen basic kiskutyám, akik odavoltak, de én nem szerettem őket kihasználni. Ehhez sokkal több kell, hogy hosszú távra a társad legyen egy normális jó srác.

2018. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!