Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Minden rendes lány akivel írok messze lakik. Közeli pesti lányokkal egyszerűen nem dob össze a sors :( 16/f

2018. jún. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
"Nem dob össze a sors?" Vagy a Tinder? Le mész az utcára nem tudom elhinni bárki akit leszólitasz Soprini vagy Szegedi esetleg más távoli védékről idetévedt lány.
2018. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szólítok le senkit. Se bátorságom nem lenne, meg szerintem nem túl jó az ha valami full idegen leszólít az utcán.
2018. jún. 3. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha hozzád odamenne egy 16 éves csinos lány ismerkedni te elküldenéd melegebb éghajlatra? Mert egy full idegen?
2018. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak ilyen nem történne, illetve nagyon kevés esély van rá.
2018. jún. 3. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el mindenféle eseményekre, programokra, tanfolyamokra, táncórákra stb. Ennyi. Százával válogathatsz. És nem “leszólítani” kell lányokat csak barátilag elkezdeni beszélgetni velük, kb úgy mintha egy öreg nénivel tennéd. Rajtuk egyébként gyakorolhatsz is.
2018. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!