Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Évvégén eltervezem mindani az egyik osztálytársamnak hogy tetszik nekem. Valószínű őneki nem tetszek ezért mondom el évvégén mert jövőre másik suliba fogok járni. Ha meg akar akk felkereshet. A bátorság és elhatározás megvan, csak a szavakat kéne megfogalmazni. Ezt nem igazán mondanám szerelemnek inkább vonzódásnak. Kérlek segízsetek megfogalmazni.

2018. jún. 5. 22:05
 1/8 anonim válasza:
54%
Pfffuuu... ezt mintha én irtam volna olyan 16 évvel ezelőtt. Csak én utàna elkezdtem zaklatni, szerencsétlen gyerek màr azt se tudta hogy szabaduljon meg tőlem :D ment ez kb egy évig amig el nem kezdtem élni és ràjöttem ezer màsik sràc van, nem futok olyan utàn akinek nem kellek. Szoval ha el is mondod neki, szerintem utàna ha nem reagal semmi jot akkor hagyd békén és probald meg elfelejteni :) 30N
2018. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindent értek a " Kérlek segízsetek "-ből amúgy odamész hozzá és megkérdezed: Szia xy! Van kedved beszélgetni ? Ha szimpatikus vagy neki akkor beszélgetsz vele és később elmondhatod neki,hogy tetszik neked ha nem akkor meg megpróbáltad.
2018. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még a nemedet se a korodat nem írod oda mit vársz? De tényleg most honnan tudjuk hogy te fiú vagy e vagy lány?
2018. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az csak elírás volt. Nekem inkább az a kérdésem mit mondjak. Már ismerem szóval nem kell cifrázni
2018. jún. 5. 22:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. jún. 5. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell csak úgy odamenni "szia nagyon szerelmes vagyok beléd ugye te is ? " Tudod az emberek egyszerűen elszoktak kezdeni beszélgetni sokat és kis idő után kialakul, csak lógj vele ilyesmi, ha mentek barátnőkkel valahova hívjátok el őt is vagy ilyesmi.
2018. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bátorság. Ha kimondod neki, utána sokkal jobb lesz, mert te megpróbáltad. Ha nem mondod el neki, egész életedben azon fogsz agyalni, hogy mi lett volna, ha.
2018. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak lógj vele meg menjetek el valahova együtt kajálni meg beszélgessetek és légy merész! Tudom ez fura de mondd meg neki, hogy mit érzel, DE CSAK CÉLOZGASS max 3-4 hétig mehet ez de ha nem vevő rá a csávó akkir lehet, hogy off :( Aki mer az nyer és ezt nem csak légből kaptam! 16/F (igen van barátnőm)
2018. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!