Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek túl duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek túl duci lettem?

Figyelt kérdés

Elégedett vagyok alapvetően a teltebb alkatommal, de az utóbbi időben kicsit lehet, hogy túlzásba estem az evéssel: 72 kiló vagyok a 162 centimhez.


Fiúk, ez mennyire sok? Valakinek tetszik az ilyen?


17/L



2018. jún. 6. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem teljesen oké, 10 kiló "plusz" még nem a világ vége. Én nagyon imádom különben a teltebb lányokat, ha szeretnél beszélgetni, írj.

26/F

2018. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, mivel azt az információt nem kaptam meg, hogy hova hízik, mennyire terül el a testén ez a tömeg, ebből hány % zsír, stb. stb.

Rakj ki egy arc nélküli képet, azt meg lehet mondani, hogy duci vagy-e vagy sem.

2018. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hogy oszlik el rajtad.
2018. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igy nemtudjuk megmondani pontosan.

Ha nem vagy hajas es jol oszlik el rajtad, akkor biztos jol nezel ki.

2018. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
- 10 kiló és minden oké.
2018. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 kilóval vagy a normális testúlyod fölött, ez lehet még pluszba mínuszba pár kiló az izom és a zsír aránya szempontjából. Nem zavar, ha egy lány telt, sőt. Csak éppen az egészséges súlyhatár fölé ne menjen. Te már kicsit ütöd az egészségtelent. Nem az esztétika miatt, mert mint mondom nekem tetszenek a lányok, hanem az egészséged miatt fontos az elővigyázatosság.

Illetve én rendszeresen sportolok, egészségesen táplálkozom többnyire, 80%ban, azért szeretek nasizni is néha. A munka látszik a testfelépítésemen, mármint észrevehető, hogy évek óta versenysportolok. S igénylem a biciklitúrákat, sétákat, vagy a sima túrázást is akár, s jól esne, ha a barátnőm nem fulladna ki 5 méter után és velem tartana egy két ilyen kalandra.

2018. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
15 centivel vagyok magasabb nálad és a súlyom nekem is ennyi, de én se vagyok túl vékony. El tudom képzelni te hogyan nézel ki... 18/L
2018. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem a gyakorit kene errol megkerdezned mert nagyon konnyu igy arc nelkul gonoszkodni a masikkal. Ha itt keresed a kerdesedre a valaszt akkor rossz helyen vagy. Ha egeszsegesen elsz akkor minden rendben van veled ha pedig nem akkor azon gondolkozz el. Nem szamit hogy mas mit gondol rolad magadnak akarj megfelelni. Nagyon keves is eleg ahhoz hogy valakinel etkezesi zavarok alakuljanak ki es ez nem vicc ezek halalos betegsegek. Szoval inkabb probalj meg a boldogsagra torekedni. Ha jol erzed magad a borodben akkor tokeletes vagy. Ha nem akkor azt a kerdest tedd fel hogy hogyan lehetnel egeszsegesebb
2018. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel ;)

17/f

2018. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
A 162/72 igenis tetszik!;)
2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!