Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, túl kövér lettem (kép)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, túl kövér lettem (kép)?

Figyelt kérdés

Híztam mostanában. Mi a véleményetek az alakomról?


[link]


17/L



2017. jún. 2. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2017. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Hát, nekem ez már túl van egy kicsit a határon azt hiszem. A karodon is látszik, hogy igen van némi felesleg. Szerintem legalább egy 5 kilót kéne ledobnod.
2017. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
másik ruhád nincs?? mert lehet hogy ez kicsit előnytelen
2017. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Hogy híztál, azt nincs honnan tudjuk, mert nincs összehasonlítási alapunk. Viszont van rajtad fölösleg, az tény.
2017. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé husis vagy. Nekem nem jön be az alakod. Úgy legalább -15 kg-val tetszene.
2017. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem aranyos vagy,simán d.gnálak,szép nőies alakod van.
2017. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nem estek rosszul amiket írtak. Értem hogy őszintén kérdezte de lehetne normálisan viselkedni egy másik emberrel. Nem tudjátok hogy mindennek súlya van amit írtok? Ne foglalkozz velük. Husi vagy de nem vagy csúnyán kövér vagy alaktalan. Könnyen le tudnád szerintem dobni ha akarod. És tudom hogy le leszek pontozva de inkább nekem higgy akiben van jóindulat mint a sok mocskolódónak. :) és remélem nem lesz miattuk rossz kedved. Azt se tudod kik ezek.
2017. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Kedves utolsó, hol láttál itt mocskolódást? Köntörfalazás nélkül leírtuk a véleményünket, mert feltettek egy kérdést. Az az undorító, amit te csinálsz. Szokásos internetes whiteknightkodás. Lenne szituáció, amikor igazad lenne, de senki nem írt semmi bunkót vagy vulgárisat, nincs miről beszélni. Magadból csináltál hülyét ezzel a kommenttel.
2017. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Azért van súlya annak, amit írunk, mert neki is súlya van :D Megkérdezte a nép véleményét, ők meg válaszoltak. Ha valaki nem bírja a kritikát, akkor ne írjon nyílt kérdést a nép felé.
2017. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez még oké, volt már olyan lány akinek ilyen alakja volt azok között akik tetszettek.
2017. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!