Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt találni magamnak?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, teljesen önbizalomhiányos vagyok..

Az a helyzet, hogy nem nagyon vonzódnak felém a lányok és nem tudom, hogy miért...Pedig pár lány barátom szerint egy helyes, belevaló férfi lettem.. De a valóság nem ezt mutatja.. Instagramon alig jön egy képemre 10 lájk meg ilyenek, bekövetek valakit, nem követ vissza. Való életben buliban, mindegyik haveromra másznak a lányok, rám meg egy se..

Nem értem hogy mi a gond velem.. Katonának készülök, kondizok, ellenzem a rbancokat (utálom őket), megvetem a mai fiatal társadalmat (sok drgos, fves majom)..

Pedig sokan mondják, hogy buta vagyok, mert nem hiszem el hogy helyes vagyok..

Tudom, nem szabad rágörcsölni de már jó lenne valaki...


Más fiúnak olyan könnyű... Utálom magamat...



2018. jún. 9. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenzed a rb.*ancokat miért kéne neked olyan lány akik buliban másznak pasikra? Az meg ne érdekeljen hogy instán hány like jön egy képedre.. az enyémekre se szokott több, pedig nem tartom magam csúnya lánynak.
2018. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először arra hívnám fel a figyelmed, hogy ne felejtsd, van más szemszög is. Lehet a haverjaidra rámásznak, de nekik meg pont az a gond, hogy nem találják azt a lányt, akivel egy hullámhosszon vannak, akit nem egy éjszakásnak éreznek, akiben mélység van, hogy furán fogalmazzak. Egy különlegesebb lányt hiányolnak, aki nem a tipikus leiszom magam és rázom akárkinek, aki mögém jön.


Már azóta betudható a sikertelenség az önbizalomhiányodnak, mióta elkezdted azt érezni. Görcsölés, félénkség, rossz döntések, megfelelési kényszer, erőteljes izgulás; bármi taszító lehet a másiknak elég gyorsan, még ha magad nem is feltétlen látod, érezni viszont könnyen érezni. Pl. kerülöd a szemkontaktust, nem túl jó beszélgetni veled, a testbeszésded riasztó, letörtnek tűnik, stb..


Ha a fent leírtakat gondolod, a buli szerintem is nagyon rossz hely számodra. Olyan helyekre kéne menned, ahol beszélgetni tudsz, megtudod ismerni a másikat, lassabb tempóban halad az ismerkedés. A lány ismerőseid segítségével hozz össze randikat, biztos vannak szingli barátnőik.


Az, hogy hol jönnek lájkok és mennyi, teljesen lényegtelen. Az önbizalmat ne mástól várd, ne a lányoktól, hogy majd feldobják a kedved. Mindig az az érzésed lesz, hogy nem vagy elég jó. Ha össze is jönne egy kapcsolat, ezekből szokott a beteges féltékenység és a másik energiájának leszívása lenni, mert nem bírja elviselni, ha kicsit is nem vele törődnek.


A tanácsom az, hogy valamilyen úton próbáld meg az önbizalmad növelni. Állíts ki magadnak elérhető, számodra érdekes célokat, ami nem a párkereséssel kapcsolatos. Hogy ez a hobbidhoz kötődik, a személyiségedhez vagy akármi, az rajtad múlik. Pl. kereshetsz új barátokat vagy kipróbálhatsz új dolgokat, sportokat, új embereket megismerve.


Én mindig azt mondom, hogy míg magaddal nem vagy elégedett, addig időpazarlás másokkal foglalkozni, várva, hogy majd megváltoztatják az életed. Biztos volt olyan a történelemben, akinél ez megtörtént, de általában szerintem nem ez a helyzet, hanem maximum kiegyensúlyozatlan, mindkét félnek ártó kapcsolat alakul ki, ha a düh és a csalódottság nem emészti fel előtte a szenvedő felet. Tudom, hogy a visszautasítások, ellenkező nemnél való sikertelenség fájdalmas, de nem ez dönti el, hogy értékes, érdekes ember vagy-e. Először legyél elegedett magaddal, meg kell találnod a módját hogyan tudnád ezt véghezvinni. Utána pedig sokkal jobban fogod érezni magad, nem negatívan állsz hozzá az ismerkedéshez, nem görcsölsz a 'mi lesz ha' gondolatodon, csak adod a személyiséged és elfogadod, hogy a történések majd alakulnak. Nem elég mondogatni, így is kell érezned, amihez idő kell.

2018. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet,csak hát én lány vagyok, úgyhogy nyugodj meg mással is előfordul. Szerintem ne utáld magad, mert annak semmi értelme. Ne te várd a kezdeményezést, hanem ha tetszik egy lány menj oda hozzá.

19/L

2018. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl mélabús vagy a magánytól, így nincs jó kisugárzásod; nem látják benned azt az erős férfit aki meg tudná védeni a családot adott esetben; sokan vannak, akik a nagyhangú "majd én megmondom"-típusú, ilyen "alfahím-jellegű"-eket kedvelik. Nem nézel ki jól ,lehet hogy csak a kisugárzásod miatt, nem öltözködsz feltűen, szembetűnően; lehetséges , hogy esetlennek tartanak, vagy esetleg még odáig sem jutnak el, mert eleve nem vesznek észre, nem tűnsz ki a tömegből/ életednek ezen szakaszában lehet, hogy épp a magányt akartad megtapasztalni. De az is lehet pl , hogy nem tartanak elég intelligensnek, vagy akiket pl néztél, ők a nagyon beszédes, de mégsem érzelmes-érzelgős; de a társasági embereket kedvelik; akik ilyen "buli lelke-figurák", de nem feltétlenül úgy, hogy partizni is járnak elég gyakran; de akár még ez is benne lehet, hanem most arra gondolok, hogy ilyen kis közvetlenül bárkivel el tudnál diskurálni. Amúgy ne aggódjál, hogyha elég aranyos vagy ,és önmagadat adod; akkor szerintem mindenképp beléd fog botlani valaki, úgyhogy ne aggódjál kérlek.
2018. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, megnyugtatlak! 18F
2018. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!