Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit is kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket kérném, ugyanis egyre inkább tanácstalanabbnak érzem magam abban, hogy a közel jövőben találjak magam mellé egy lányt. Jelenleg ugyanis a teljesen esélytelen kategóriában élem a mindennapjaimat az ismerkedés terén. Leginkább az a gond, hogy nem igazán tudom, hogy hol nyílhatna rá lehetőség, hogy beszélgetésbe elegyedhessek lányokkal. Sajnos a suli ahová járok az egyáltalán nem opció, nagyon kilógok az osztálytársaim közül (a tanárokkal jobban el tudok beszélgetni, mint a kortársaimmal, előbbiek pedig már többször is mondták, hogy sajnálnak emiatt, mert látszik, hogy jóval érettebb vagyok a koromnál). Amúgy is nagyon kiközösítettek engem csak, mert nem követem őket, inkább maradok egyéniség, mint sorozatgyártott darab az önismétlő társadalomban. Diszkóba, illetve egyéb szórakozóhelyekre nem járok, valahogy az a közeg egyáltalán nem szimpatikus számomra, valamint én azt látom, hogy az ilyen helyeken normálisan nem is lehet ismerkedni, csak a piálásról szól, valamint az egyéjszakás kalandokról. Baráti köröm szintén nincsen, így nagyon kimozdulni sem szoktam otthonról. Így viszont ott motoszkál a fejemben a kérdés, hogy mégis merre kellene keresgélni?

Magamról egyébként röviden annyit, hogy külsőleg nem vagyok egy világ szépe, de csúnyának sem mondanám magam, olyan átlagos normális testalkatú, rövid sötétbarna hajú srácként kell elképzelni. Szépség hibám, amibe bele lehet kötni, hogy kicsit pattanásos az arcom, de az sem annyira vészes, kozmetikusnál is voltam már vele, azt mondata ez a hormonok miatt van, majd elmúlnak (bár remélem ez nem nevezhető a lányoknál túl nagy hátránynak). Nagyon kreatív, művész lélek vagyok, szabadidőmben könyveket, verseket írok, valamint a filmek világában is igen jártas vagyok. Nagyon empatikus személyiség vagyok, nagyon beletudom érezni magam mások helyzetébe, mindemellé viszont meglehetősen jellemző rám az érzékenység, ami megint csak úgy vettem észre nem túlzottan vonzó a lányok felé (aztán remélem tévedek). Ami viszont a legnagyobb problémám az az, hogy az iskolai éveim alatt ért korábbi megaláztatások miatt nagyon szorongó lettem, a legkisebb dolgokon is agyon tudom stresszelni magam, ami az ismerkedésnél még inkább igaz. Sokszor még a saját nememmel is nehezen tudok normálisan, izgulás nélkül kommunikálni, hát akkor gondolhatjátok, hogy egy csinos lánnyal mennyire nehéz. Igaz voltak próbálkozásaim, de eddig folyamatosan csalódnom kellett, mindig vagy visszautasítottak vagy szimplán leszartak. Nem tudom, hogy ennyi évesen mennyire számít cikinek, hogy még egy kapcsolatom sem volt, sőt még az első csókomon sem vagyok túl (mondjuk ezzel úgy vagyok, hogy az első az nálam nem mindegy kivel történik meg, hiszen ez csak egy olyan pillanat amire az ember élete végéig emlékezni fog), ezt főleg a lányoktól kérdezem titeket ez mennyire zavarna. Lehet kicsit válogatós vagyok, leginkább az elegáns öltözködésű, vékony lányok jönnek be (és főleg a hosszú világos barna hajat preferálom), de leginkább az lenne fontos, hogy belül normális legyen és ragaszkodjon hozzám, elfogadjon olyannak amilyen vagyok (és persze fordítva is igaz).

Szóval várom a válaszom tapasztaltabbaktól, hogy milyen irányba kellene elindulnom!

19/F



#ismerkedés #barátnőszerzé
2018. ápr. 24. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*várom válaszokat pontosabban
2018. ápr. 24. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért válaszolok, mert képes voltam végigolvasni ezt a csodásnak nem nevezhető leírást. Ebből nekem az derül ki, hogy nagyon sokat tudsz beszélni magadról, és kissé felajnározod magadat. Írsz a problémáidról, bár kb az a legkevesebb ebben az egész katyvaszban. Természetesen nem probléma, hogy 19 évesen nem történt még semmi olyan az életedben, csak egy vagy a sok hasonló sorsú srác közül. Nem kell fennakadnod a visszautasításokon, mindig keress másik, szimpatikus csajt. Próbálj meg kezdeményezni és magadról ne ennyit beszélni, mert ettől még egy b*zi is kiábrándulna belőled. Ha nem megy a veled egyidősökkel az ismerkedés, próbáld meg a fiatalabbak, esetleg az idősebbek között a keresgélést. Ne a fácsén ismerkedj. Ha van egy szimpi csaj, menj oda és szólítsd meg (hagy ne kelljen leírnom, hogy hogyan). Még annyit, hogy ne várj el ennyit egy lánytól. Minél kevesebb elvárással lépsz be egy kapcsolatba (legyen az csak baráti is), ne legyenek elvárásaid, így leredukálod a lehetséges csalódások számát is. Igen, elküldhetsz a Taigetoszon túlra, emlegetheted a felmenőimet, de attól neked nem lesz jobb. Tiszteletem.
2018. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy meg minden, kivéve azt amit az első is írt, hogy rengeteget beszélsz magadról. Előben is ilyen vagy? Az sokat segít, ha érdeklődsz a lányok iránt,nem pedig elvárod hogy ők érdeklődjenek irántad. Középsulis vagy, vagy már egyetemista? Próbálj olyan helyekre menni, ami az érdeklődési köreiddel kapcsolatos. Ha szeretsz olvasni, irány a könyvtár, vagy ha szeretsz írni, benevezhetsz egy írótanfolyamra, ha nem is ismersz meg senkit, legalább az íráskézségedet tökéletesíted
2018. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!