Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gond van velem? Változtatnom...

Gond van velem? Változtatnom kellene?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eléggé zárkózott és ezt szóvá tették az osztálytársaim. De én igazából mindig is ilyen voltam már az oviban is, csak egy barátnőm volt akivel jól elvoltam. Barátom még nem volt, párszor össze jöhetett volna, de én azzal akarok járni akit igazán szeretek és fordítva. Bár nem tudom eljön-e valaha... Önbizalmam kb. majdnem egyenlő a nullával, pedig elégedett lehetnék a külsőmmel (173cm,55kg) de utálom magam. Nem szeretem a bulikat, piát, cigit, kevés barátom van de azok igaziak jobban szeretek olvasni, színházba, moziba járni... Néha úgy érzem, hogy nem nekem való ez a világ és mondjuk egy régebbi korban kellett volna élnem. :/
2010. nov. 5. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
És még rengeteg ilyen pasi is van rajtad kívül. Én ismerek 3 ilyet úgyhogy nem vagy egyedül ezzel. Csak te azokat nem látod, mert otthon bújkálnak :)
2010. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos a mai világ ezekre a tényezőkre alapul mint pl.: pia, cigi, pasi, szex, drog, msn, jaj de kis lúzer vagy.

Tudod ez a kamaszkorban télleg borzasztó érzés lehet hogy te inkább egy visszafogottabb lány/nő vagy. De ezt az életedben kamatoztatni fogod. Eljön a neked való inteligens barátod, és mivel te is inteligens vagy találsz egy jó munkát :)

különben pedig a szerelem miatt ne aggódj. Ha nem lenne msn, internet és "menőség" a világon már rég nem lenne olyan sok "kapcsolat" és szerelem a világon :)

2010. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemen fogod majd megtalálni a társadat, szerintem :)
2010. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, ezért általában könyvtárba járok, vagy elugrok horgászni, meg sokat járok a Művészetek Palotájába, persze csak akkor ha összejön rá egy kis zsebpénz :) Mikor ott vagyok mindig próbálom elképzelni külsőről, hogy nézhetek ki... Vagyis pontosítva, ha kilépnék a testemből, hogy nézhetnék ki, hogy egy 19/F rendszeresen egyedül jár kiöltözve színházba :D Kicsit furcsa de szoktam élvezni :) Meg most sikerült beszereznem a Tűz és Jég Dalának 4. Részét a Varjak Lakomáját, de nem abban a gagyi Libris kiadásban:D hanem ilyen marha nagy kemény borítós több kilós könyv juhuu :D
2010. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. Nem egyetemre szándékozok menni. :D

Utolsó: néha én is egyedül megyek. x) Amúgy a Tűz és jég daláról még nem is hallottam, ha olvasok akkor legtöbbször csakis krimit.^^ :D

2010. nov. 5. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint láthatod kedves kérdező a kommentekből nem vagy egyedül ezzel. Jómagam is hasonlóan érzek néha. Hogy változtatnod kellene? Lehet. Azon szoktam gondolkodni, hogy bennem van-e a nagyobb hiba, hogy zárkózott vagyok és nem járok el bulizni és nem vagyok annyira "társasági" ember, vagy a világban van a nagyobb hiba, amiért a szórakozás az esetek többségében ott kezdődik, hogy buli->pia->"jaj de jó" és itt kb véget is ér. Igazság szerint én nem akarok nagyon megváltozni, mert nem olyan rossz, csak annyi kellene, hogy több hasonló gondolkodású embert ismerjek. No meg ne nézzenek furcsán azért rám, ha piával kínálnak és arra többnyire nemet mondok. Egyszerűen nem fér a fejemben, miért tudnak úgy megdöbbenni. Miért erény ha valaki sokat iszik, ha tajrészegre isza magát stb. Igazából lehet ezt külön ki kéne írnom, mert ez egy önálló kérdés :). Végül még egy gondolat: kedves kérdező egy dolgot semmiképpen ne tegyél. Ne utáld magad! Az első lépés egy jobb élet felé, hogy magával békét kössön az ember. Mert ha belül csend és nyugalom van akkor lehet bármilyen zajos és zavaros is a világ nem fog úgy zavarni. Szerintem :)

22F

2010. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is hasonló vagyok csak fiúban :)

Megkérdezhetem, hogy van e esetleg facebookod? :$

2010. nov. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van.
2010. nov. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!