Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég érdekes "kérdéssel" jöttem most ide.

De azt kell rólam tudni, hogy egy elég "különc" fiú vagyok. 20 éves vagyok, egyetlen párkapcsolatom volt eddig, amiről azt hittem nagyon sokáig fog tartani, egy nagyon hirtelen változás után lett vége.


De nem ez a lényeg.


A lényeg az, hogy valami miatt senkinek sem vagyok először szimpatikus.

Ahol élek, sokszor meg is néznek. Hogy miért?

Hosszú a hajam, általában sötét ruhákat hordok. (nyáron nem).

Leírom nagyjából egy tavaszi kinézetem. Fekete kapucnis pulcsi, fekete póló, fekete nadrág, hosszú haj.

Megnéznek általában az emberek.


Egy visszafogott, visszahúzódó ember vagyok. Amíg más fiúkon feszül a felső a sok kondi miatt, rám általában nagyobbak is.

Itthon vagyok a hét nagy részében, tanulok érettségire, és dolgozom. Építeni próbálom az életem.


Viszont akárhány lánnyal beszélgettem, barátkoztunk, mindig valami miatt vége lett. Nem keresett, ellaposodott..stb.


Ennyire rossz szemmel nézik azt az embert, aki nem akar birkaként követni másokat, és ugyanúgy kinézni mint ők?



2018. jún. 16. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy nem feltétlenül társkeresési szándékkal közeledek egy lányhoz. Hanem szimpla barátkozási szándékkal. Szóval nem konkrétan a társkereséssel van a baj. De igen, azzal is, ezért is írtam ebbe a kategóriába.
2018. jún. 16. 23:11
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs veled baj, ha idősebb lennék, biztosan szívesen megismerkednék veled :)
2018. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Figyu. Két dolog.


1. ha vki folyamatosan sötét ruhákat hord, az nem az "egyéniség" jele, hanem azé, hogy valami nincs teljesen rendben veled, azaz kisebb-nagyobb mértékben defektes a személyiséged. leírásod alapján gátlásos, enyhén antiszociális ember vagy, ez például lehet egy defekt. és hidd el, tízből kilenc csaj nem akar defektes fiúval ismerkedni.


2. kicsit személyesebb téma. enyhén szólva is nárcisztikus megnyilvánulás, hogy szerinted aki nem olyan mint te, az birkaként éli az életét. otthon vagy a hét nagy részében, tanulsz, nem kondizol. ez természetesen egyáltalán nem negatív vagy elítélendő, de a te korodban ez dög unalmasnak számít. egy szürke kisegért látnak benned a csajok, mert végső soron az is vagy. ezzel a stílussal maximum rocker körökben arathatnál sikereket. el kell fogadnod, hogy egy öltözködési stílussal kvázi nem rendelkező, hosszú hajú, visszahúzódó srác soha az életben nem fog barátnőt találni, max ha rohadt nagy mázlija van és kifog egy hozzá hasonló (kicsit defektes) nőt. de gondolom te sem akarsz erre játszani életed hátralevő részében, tehát fogadd meg a tanácsomat, kezdj vmi önfejlesztésbe és változtasd meg az életedet. nem azért laposodik el minden kapcsolatod a csajokkal, mert nem vagy birka, hanem mert dög unalom vagy. és tudom h ez csak egy pár soros leírás volt rólad, nem ismerlek, de szerintem te is érzed h igaz amit írok.


Remélem nem bántottalak meg, egyáltalán nem az volt a célom.

2018. jún. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg.

Viszont annyit tudnod kell, hogy nem tartom magam furának, csak egyszerűen én nem szeretem a járkálást, bulizást..stb

Nekem egy séta sokkal többet ér valakivel.

Volt barátnőm valóban a rockot szerette. Viszont én nem szeretem ha egy lány telesminkeli magát, pörög, minden héten bulizik..stb

Mindig is a fiúsabb lányokat szerettem. Exemben pont ezt szerettem. Konkrétan egymás ruháit hordhattuk mert férfit vett mindenből.


És tudom, hogy vannak ilyen lányok, mert sokat látok ilyet.


De nekem eleve nehezebb az ismerkedés és valószínüleg nekik is. Csak meg kell egymást találni.


Furának tartanak sokan emiatt, de én meg akiatt tartom őket furának mert ugyanolyanok. Ugyanolyan ruhában van mindenki, mert az a divat. Tisztelet a kivételnek.


De lányokon is a természetes szépséget szeretem.

Sokkal többet ér nekem az a látvány, mikor frissen felkel reggel egy nagy pólóban, kócos hajjal. És az utcán sem mutatós ruhákban van hanem pl egy egyszerű pólóban.

2018. jún. 17. 02:23
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ehj...és pont te nem találsz leányzót?

Pedig a válaszaid alapján tök szimpi embernek tünsz. :D

17/L

2018. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem találok. Biztosan vannak olyan lányok, amit fentebv írtam. Csak a fél évvel ezelőtti szakítás után nem érzek túl sok önbizalmat magamban és nehéz nyitnom bárki fele. :/
2018. jún. 17. 11:59
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az a baj veled, hogy különlegesnek hiszed magad azért mert sötét ruhákat hordasz és nem jársz bulizni...Ne ezzel próbálj egyéniség lenni! És ne is hangoztasd ezt, ahogy azt se hogy a többieket agymosott divatmajomnak tartod(még ha igazad is van). Ezzel csak saját magadat rekeszted ki. Pár éve én is hasonló voltam, utáltam mindenkit és csak azért se akartam olyan lenni mint az átlag. Aztán rájöttem hogy ez bullshit. Igényesnek lenni fontos. És valljuk be egy derékig érő zsíros haj és valami gagyi ossianos póló egy vézna vagy dagadt srácon acélbetés bakanccsal kombinálva a legkevésbé sem az igényesség jele. Adj magadra, ha normálisan nézel ki, a személyiségedre is többen kiváncsiak lesznek. És a személyiség az ami egyedivé tesz valakit. Nem a külsőségek. 26F
2018. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hordok acélbetétest, sem bandás pólókat, mivel nem vagyok rocker. A hajam rendben van tartva, 2 naponta mosom, egyáltalán nem töredezett. Ne egy lezüllött rockernek képzelj el...
2018. jún. 17. 15:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy hordod azt a hajat?
2018. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kiengedve. Nyáron ritkán felkötve.
2018. jún. 18. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!